Ana sayfa Dua Hazinesi Arsa Ev Daire İşyeri Araba Malın Satılması İçin Dua

Arsa Ev Daire İşyeri Araba Malın Satılması İçin Dua

1
İletişim

Arsa Ev Daire İşyeri Araba Malın Satılması İçin Dua.Mal Mülk Eşya Bina Arazi Tüm Ğayri menkul eşyalarınız denemeli dualar vefk ile yazdığımız uygulamamız çok tesirlidir.Bir türlü satamadığınız eşyanız sürekli engeller çıkarak muvaffak olamadığınız işlerinizde sürekli tersliklerden başınızın ağrıması sıkıntıdan kurtulamıyorsanız size bitkisel mürekeplen yazdığımız duayı hızlı bir şekilde eşyanızın satılmasına sebep olmaktadır.Geçen maddi sıkıntılar içerisinde kıvranan br kardeşimiz bize başvurdu iki tane kamyonu aylardır satışa çıkardığı halde satılmadığını engeller çıktığını söyledi.Bizde bu vefkli duamızı yazdık verdik 10 güne kalmadan her iki arabası yüce Allahın inayetiyle satıldı.

Bir malın satılması için, elinizde olan ev, araba, arsa benzer biçimde kıymetli bir malınızı satışa çıkardınız, fakat değerine bir alıcı çıkmıyorsa dualardan yardım alarak, malınızın tez elden satışına yardımcı olabilirsiniz. Allah’ın izniyle sav elden malınıza istediğiniz şeklinde bir alıcı çıkacaktır. Bunun için değişik dua tertipleri bulunmaktadır.Sizi dara düşürmeden, yardımcı olacak dualarla Allaha sığınmalısınız.
Arsa,araba,ev yada herhangi bir kıymetli malınızı satmak istiyorsunuz ve satışa çıkardınız ancak bir türlü alıcı çıkmıyor yada tam kıymetini veren kişiler çıkmıyor ise
Malın satılması için dualar
Bir midealn satılması için dua
Mülkün daha kolay satılması için
Bir Malın satılması,kirlanması(ev,araba,arsa Vb.)için yakarış

Bir malın her hangi bir sorundan dolayı sayılamayabilir. Satılmayan mallar ya o mal için bereketsizlik söz konusudur yada o malı satacak olan ferdin satmak istediği mal için elinden geldiği kadar allah’ın emirleri içinde o malı helal bir halde kazanmaya niyet etmediği için olabilir. Bu sebeplerden dolayı satılamayan mallar için o malın üstündeki bereketsizliği kaldırmak satılmasını sağlamak için çeşitli dualar mevcuttur. Bu duaları o malın hakkaten helal bir halde satılmasını isteyen bir birey içten allah rızasını gözetecek bir şekilde yapması lazımdır. Satılamayan mallar için çeşitli dualar okunabilir.Arsa,Ev Daire,İşyeri Araba Malın Satılması İçin yazılan Duanın faydasını inşaallah görürsünüz.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here