Ana sayfa Büyüler ve Çeşitleri Aşık Etmek İçin Büyü Uygun Vakitler Saatler Günler

Aşık Etmek İçin Büyü Uygun Vakitler Saatler Günler

0
İletişim

Aşık Etmek İçin Büyü Uygun Vakitler Saatler Günler.Not:en mühimide denk gelen buhurlar ve bitkisel mürekepleri misk amber zaferan karışımlı olanıda unutmayalım.

Zuhal yıldızı (gezegeni) Günü Cumartesi Gece Saatleri:Cumartesi Gününün Hayırlı ve Şer Vakitleri :
Yıldızı zuhal, günü cumartesi, doğaı barid ratb, ulvi meleği Kesfiyail, sufli müvekkili Müzheb:
Yıldızı Güneş (Şemş) , günü pazar, doğaı har yabis, ulvi meleği Rukyail, sufli müvekkili meymun:
Yıldızı Ay (Kamer), günü pazartesi, doğaı barid ratb ulvi meleği Cebrail, sufli müvekkili Mürre :
Yıldızı Merih, günü salı, tabiatı har yabis, ulvi meleği semsemail, sufli müvekkili Ahmer:
Yıldızı Utarit, günü çarşamba, tabiatı mümtezic, ulvi meleği Mikail, sufli müvekkili Burkan:
Yıldızı satın alan, günü perşembe, doğaı har ratb ulvi meleği Sarfiyail, sufli müvekkili Şemhureş:
Yıldızı zühre,günü cuma, tabiatı barid yabis, ulvi meleği Aynıyail, sufli müvekkili Zübea
Zuhal yıldızı (kevkebi) günü cumartesi, bu uydu siyah olup çıkış ve kısmetini Kova Burcundan alır. Bu saatte gömü ve hazineleri gömüp saklamak, verilen gizli emirleri saklayıp ifşa etmemek, su çıkarmak için kuyu kazmak ağaç dikmek için çukur açmak şeklinde şeyler yapmak. Şayet günün bu saatında bu burçta bulunurken mühür ve benzeri şeklinde şeyleri yapmak istersen cumartesi gününün bu saatini kollamalısın. Zuhal kevkebi (yıldızı) toprakcıl ve rüzgarlıdır, bu yıldız yedinci gök katında bulunmaktadır, bütün felekleri, şu demek oluyor ki gök katlarından 30 senede uğrayıp geçer, her burçta da takribi olarak 2,5 sene kalır. Cumartesi günü Çarşamba gecesi.

Pazartesi günü ( Cuma Gecesi ) 1. Saati aydır. Pazartesi günü en şerefli saatidir. Arabi ayın ilk pazartesi sabahı ilk saatine denk gelirse bu saatte sevgi muhabbet huzursuzluk gidermek kalpleri birleştirmek benzer biçimde işler ve dilleri bağlamak edilen dualar oldukça tesirlidir. 2. Zuhal SaatiBu saatte yolculuğa çıkmak asli temel gereksinimları elde etmek gibi konularda çalışıp çabalamak elverişli saattir 3. Satın alan saati Bu saatte aşıkların arasını yapmak yuvalar kurmasını temin etmek için gerekli yazı ve duaların okunması tesirlidir. Bol rızık nasip kısmet açma belalardan korunma saatidir. 4. Merih saati Pazartesi gününün dördüncü saati olan nahıs ve uğursuz bir saattir. Bu saatte fenalükle ilgili yazılara aittir. 5. Güneş saati Bu saat hayırlı bir saattir her haceti yerine getirmeye uygundur. Başarılı olmak için bu saatte yazı yazılır ve dua edilir. 6. Zühre saati Bu saatte tılsımlar hazırlanmış olur. Her türlü bağlılığın yapılması için uygun bir saattir. 7. Utarid Saati Bu saatte haram ve fenalükleri önlemek tefrik kısaca ayrılık işleri için tesirli bir saattir. 8. Kamer saati Bu saatte hayırlı olan çeşitli yakarma ve tılsımlar hazırlanır. 9. Zuhal saati Zina yapan kötü yolda gezen kişilerin nefislerini bağlamak huylarından vazgeçirmek için gerekli havasın hazırlanılmasında çok tesirli bir saattir. 10. Satın alan Saati İnsanların iyiliğine menfaatine yakarma tılsım vefk çizmeye uygun bir saattir. 11. Merih saati Kötü ve uğursuz bir saattir. Kin ve düşmanlık ara açma işleri yapılır. 12. Şems saatAile huzuru sevgi muhabbet ile ilgili dua tılsım dil bağı mevzusunda ihtiyaç duyulan dualar edilir.

Pazartesi gecesi 1. Alan kişi Saati En şerefli bir vakittir. Hayır adına rızık bereket kısmet açma celp sevgi ve aşkta en uygun bir vakittir. 2. Merih Saati Nahıs doğrusu kötü bir vakittir. Hiçbir işe teşebbüs edilmemesi gerekir. 3. Güneş Saati Bu saatte bulunmuş olduğun yerde gidip talebin için her hangi bir yere insanların mutluluğu dirlik ve seviye için niyazda bulunmak adına uygun bir vakittir. 4. Zühre Saati Kalpleri birleştirme evlenip hayırlı yuva kurma mesud bir hayat sürmek için her türlü küslük kırgınlığın kalkması sevgi aşk muhabbete dönmesi için yazma ve okuma işlerinde hayırlı bir saattir. 5. Utarid Saati Bu vakitte hanım ve adamların muhabbet ve aşk duaları evini terk edenleri geri döndürmek gibi mevzulara yakarış etmek vefk yapmak için uygun bir zamandır. 6. AY Saati Hayırlı bir saattir. Her türlü işe bu vakitte başlanır. 7. Zuhal Saati Hastalara şifa için yakarma edilir. Ve okunması mümkün. 8. Alan kişi Saati Bu günün en şerefli bir saatidir. Celbi rızık bereket talebi var ise bu gece yakarış edilirse mutlak kabul görür. 9. Merih Saati Bu saatte hakim savcı yada her hangi bir insandan her hangi bir talebin var ise dua okur gidersen isteğin kabul görür. 10. Şems Saati Bu saat önceki saate olduğu gibi dilek ve dileklerin kabul olduğu dualarda hazırlamaya uygun bir vakittir. 11. Zühre Saati Bu saat sevmek sevilmek aile arasını düzeltmek için gerekli yakarma ve tılsımlar yazmaya müsaittir. 12. Utarid Saati Aile huzuru sevgi muhabbet ile ilgili yakarma tılsım dil bağı konusunda gereken dualar edilir.

Salı günü (cumartesi gecesi) 1. Merih Saati Bu saat nahıs ve uğursuzdur. Her türlü şer işler bu saatte yapılır. 2. Şems Saati Alimler bu saatte hiçbir iş yapmayın istirahat edip dinlenin demişlerdir. 3. Zühre Saati Bu saat hayırlı şerefli bir saat olup, sevgi muhabbet dargınlık kırgınlık giderip şefkat getirmek için uygun bir saattir. 4. Utarid Saati satın alan celbi bol rızık nasip kısmet bol av için uygun bir saattir. Yazmaya Tılsım meydana getirmeye müsait bir zamandır. 5. Kamer Saati Bu saatte meydana getirilen işler hayırda olsa şerle sonuçlanır bu saatte hiçbir iş yapılması iyi değildir. 6. Zühal saati Bu saat şerre aittir. Ara açmak bağlamak için tılsımlar yapma vaktidir. 7. Alan kişi Saati Hayırlı bir saattir. Sevgi aşk muhabbet aile huzuru işlerde başarı kazanmak için uygun bir zamandır. 8. Merih Saati Şer konusunda tesirli bir saattir. İntikam almak haklı olduğun bir davayı kazanmak için dua ve tılsımlar bu vakitte hazırlanır. 9. Şems saati Sevgi aşk muhabbet mutluluk kısmet nasip evlenme bağlılık çözme aile huzuru için azimetini oluşturmaya en uygun zamandır. 10. Zühre Saati Uğursuz ve nahıstır. Hiç bir işlem yapılmaz. 11. Utarid Saati Bu saatte ayırma ara açma kin nefret intikam şeklinde şer işlerin saatidir. 12. Kamer Saati Bu saat önceki saatin devamıdır. Ayrım ve düşmanlık nefret intikam için okumak ve yazmak bu saatte en uygunudur.

Salı gecesi 1. Zühre Saati Bu zührenin hayırlı ve şerefli bir saatidir. Sevgi aşk ve başarı kazanmak için evlendirmek huzursuzluk küslük gidermek için uzaktakini getirmek için münasip bir vakittir. 2. Utarid Saati Bu günün bu vakti hayırlı bir vakittir. Yapılacak işlerde muvaffakiyet el edilmesi mümkündür. Sakın kötüye teşebbüs etmeyiniz. 3. Kamer Saati Çok kötü ve uğursuz nahıs bir süre. Mümkünse iyi ve ya kötü hiçbir işe teşebbüs etmeyiniz. 4. Zuhal Saati hususunda ihtiyaç duyulan dua tılsım vefk için en münasip vakittir. 5. Satın alan Saati Hükümet makamından talep edilen her türlü dilekler yerine gelmesi mümkün olan bir vakittir. Bağlılığıda çözmek için uygundur. 6. Merih Saati Bu saatte öncekinde olduğu şeklinde çeşitli hacet ve duaları hazırlanırsa sonuca varılır. 7. Şems Saati Huysuz hiperaktif çocuklar askerlik yapmayan insanlar asi kişiler bu saatte yapılan çalışmalar ile uslandırılır. 8. Utarid Saati Hayırlı ve uğurlu bir saat olduğundan hangi işi ele alırsan başarılı sonuca ulaşırsın. 9. Kamer Saati Bu saatte yolculuğa çıkmak her mevzuda hayır ve talepte bulunmak için uygun bir vakittir. 10. Zuhal Saati yine aynı şekilde hayırlı arzu maksad amaç gaye benzer biçimde işler için okunulup yazılabilir. 11. Müşteri Saati Her türlü hayırlı işler için lüzumlu okuma ve yazma benzer biçimde çalışmalar da başarı elde edilir. 12. Merih Saati Bu saat hayırlı talep ve rica dileklere ulaşmak için bir iksirdir. Çok etki eder

Çarşamba günü (pazar gecesi) 1. Utarid Saati Bu saatte muhabbet sevgi kalpleri birleştirme dost kazanmak için uygun bir saattir. 2. Kamer Saati Hayırsız bir saattir. Yapılan işler tersine rotatif. Kötülük haricinde hiç bir iş yapılmaz. 3. Zühal Saati Nahıs işler şerre yarayan bağlılık ribad işlerinin vaktidir. 4. Müşteri Saati Bu günün uğurlu saati olduğundan hayır manasında aklan herşey için müsaittir. 5. Merih Saati Uğursuz bir saat olduğundan kötü kötü işler yapılmasına uygun bir zamandır. 6. Şems Saati Hayırlı bir mesud bir saattir. Hayırlı her iş yapılır. Yolculuğada bu saatte çıkmak iyidir. 7. Zühre Saati Bu saat iyi bir saat olduğundan tüm işler yapılabilir. 8. Utarid Saati Bu saatte cin davetleri ruh çağırma büyü muska sihir nazar için ve korku ve evhamın giderilmesi için müsait bir vakittir. 9. Kamer Saati Uğursuz bir vakittir. Hiç bir işe teşebbüs edilmez. 10. Zühal Saati dilek hacet hayırlı işler için ve bir talepte bulunmak isteniliyorsa bu vakit en uygun vakittir. 11. Satın alan Saati Bu saat çok hayırlı bir süre olduğundan, her türlü hayırlı iş iyi netice verir. 12. Merih Saati Merih yıldızı nahıs bir saat olduğundan her türlü fenalüğe müsait bir zamandır.

Çarşamba gecesi 1. Zuhal Saati Cumartesi gününün ve zuhal yıldızının en şerefli bir saatidir. Bu saat arabi aylarda ilk güne denk gelirse çok yarar ve tesir gösterir. Bu saatte sevgi mutluluk rızık ayrılanları birleştirmek kaçmışı veya kaybı geri çevirmek için oldukça tesirlidir. 2. Satın alan Saati Bu saat insanoğlu içinde sevgi muhabbet refah barış şeklinde mevzularda yapılacak çalışmaların vaktidir. 3. Merih Saati Şer bir saattir. Bu saatte ayrım kin adavet kısaca ara açmak benzer biçimde konularda çalışmalar yapılabilir. 4. Güneş Saati Devlet büyüklerinden hükümet erbabından bir istek var ise bu gün müraacat etmek en uygunudur. 5. Zuhal Saati Hacet ve dileklerin yerine gelmesi hususunda yapılacak çalışmalar için hayırlı bir vakittir. 6. Utarid Saati Celp muhabbet rızık gibi konularda yakarma etmek adına hayırlı bir vakittir. 7. Kamer Saati Şer kısaca nahıs uğursuz bir vakit olduğundan hiçbir işe girişim etmemek gerekir. 8. Zuhal Saati Bu vakitte kanaması olan hastaların kanamasını kesmek için dua ve tılsım yazma vaktidir. 9. Alan kişi Saati alan kişi yıldızının hayırlı bir saati olduğundan okuma ve yazma yapılırsa hayır ve başarı ile neticelanır. 10. Merih Saati Bu saat şer işlere uygundur. İstenilen amacada ulaştırır. 11. Güneş Saati Sevgi muhabbet aşk kaybolmuşu getirmek insanoğlu arasında kırgınları sulhtırmak için bu vaktin en uygun vakit olduğu şüphesizdir. 12. Zühre Saati Her çeşit akid ve ribad oluşturmaya uygundur.

Perşembe günü (pazartesi gecesi) 1. Alan kişi Saati En şerefli bir vakittir. Hayır adına rızık bolluk kısmet açma celp sevgi ve aşkta en uygun bir vakittir. 2. Merih Saati Nahıs doğrusu kötü bir vakittir. Hiç bir işe girişim edilmemesi gerekir. 3. Güneş Saati Bu saatte bulunduğun yerde gidip talebin için her hangi bir yere insanoğluın mutluluğu dirlik ve seviye için niyazda bulunmak adına uygun bir vakittir. 4. Zühre Saati Kalpleri birleştirme evlenip hayırlı yuva kurma mesud bir yaşam sürmek için her türlü küslük kırgınlığın kalkması sevgi aşk muhabbete dönmesi için yazma ve okuma işlerinde hayırlı bir saattir. 5. Utarid Saati Bu vakitte hanım ve erkeklerin muhabbet ve aşk duaları evini terk edenleri geri döndürmek şeklinde konulara yakarma etmek vefk yapmak için uygun bir zamandır. 6. AY Saati Hayırlı bir saattir. Her türlü işe bu vakitte başlanır. 7. Zuhal Saati Hastalara şifa için dua edilir. Ve okunur. 8. Satın alan Saati Bu günün en şerefli bir saatidir. Celbi rızık bereket talebi varsa bu gece yakarış edilirse mutlak kabul görür. 9. Merih Saati Bu saatte hakim savcı veya her hangi bir insandan her hangi bir talebin varsa dua okur gidersen isteğin kabul görür. 10. Şems Saati Bu saat önceki saate olduğu gibi dilek ve dileklerin kabul olduğu dualarda yapmaya uygun bir vakittir. 11. Zühre Saati Bu saat sevmek sevilmek aile arasını düzeltmek için lüzumlu yakarma ve tılsımlar yazmaya müsaittir. 12. Utarid Saati gene bu saat çok kötü nahıstır. Uğursuz bir saat olduğundan hiçbir işlem yapılmaz

Perşembe Gecesi 1. Güneş ( Şems ) yakarma vefk celb sevgi saygı aşk muhabbet aile geçimsizlikleri küsleri sulhtırma işlerindegüneş saati en şerefli zamandır. 2. Zühre saatiPazar gününün ikinci saati zühre mezmun kötü ve ugursuz bir saattir bu saaatte işlem yapmak doğru değildir iyi netice beklerken kötüye gdolayır. 3. Utarid saatiBu zamanda sevgi saygı ve büyükler yanında hürmet iş ve makamda yükselmek itibar sahibi olmakiçin çalışılır dışarıda yapılacak iş ve yapman gerek yolculuk bu saatte çıkmak hayırlıdır. 4. Kamer ( ay ) Saati Bu saat nahıs şu demek oluyor ki ters zıt saattir yazı yazmak alışveriş seyahat yapmak hayır neticeye götürmez. 5. Zuhal saati Bu zamanda kin düşmanlık saatidir bu saatte zina yapanların şer işler işleyenlerin insanoğluın aralarını acmak isteyenlerin süreıdır. Bunları engellemek için yakarma ve tılsım yazmak hayırlı sonuca gdolayır. 6. Alan kişi Saati Bu saatte iş yerlerine rızık ve bolluk celbiiçin kaza ve bela ve afetlerden düşman ve hırsızdan korunmak amacıyla lüzumlu dua ve vefk işleri yapılır ve bu niyetle yakarış okunur. 7. Saat Merih SaatiÇok uğursuz bir saattir hiçbir işe meyletme mutlaka. 8. Güneş SaatiBu saat hayırlı ve müreffeh bir saattir hayırlı olan her dilek için çalışılır olumlu sonuç alırsın dua et. 9. Alan kişi Saati Bu saatte sevgi aşk muhabbet ve kalbleri birleştirmek ısındırmak kavusturma kısmeti baglı olanları evlendirmek için yakarma vefk ve tılısım yapılır dua edilirse başarı elde edilir ve sonuca ulaşılır. 10. Utarid SaatiBu gün ve ve saatinde hayırlı bir saat olarak kabul edilmiş olup hayır olan her iş yapılır ve sonuca ulaşılır av yapılmasındada etkilidir. 11. Kamer SaatiHayırlı bir saattir herşey yapılır bir beyis yoktur. 12. Zuhal saati Kötü ve uğursuz bir saattir. Hak eden insanlara bu saatte gerekenler yazılır çizilir.

Cuma günü ( Salı gecesi ) 1. Zühre Saati Bu zührenin hayırlı ve şerefli bir saatidir. Sevgi aşk ve başarı kazanmak için evlendirmek huzursuzluk küslük gidermek için uzaktakini getirmek için münasip bir vakittir. 2. Utarid Saati Bu günün bu vakti hayırlı bir vakittir. Yapılacak işlerde muvaffakiyet el edilmesi mümkündür. Sakın fenaye teşebbüs etmeyiniz. 3. Kamer Saati Çok kötü ve uğursuz nahıs bir vakit. Mümkünse iyi ve ya kötü hiçbir işe girişim etmeyiniz. 4. Zuhal Saati Şifa hususunda ihtiyaç duyulan yakarış tılsım vefk için en münasip vakittir. 5. Müşteri Saati Hükümet makamından talep edilen her türlü dilekler yerine gelmesi mümkün olan bir vakittir. Bağlılığıda çözmek için uygundur. 6. Merih Saati Bu saatte öncekinde olduğu benzer biçimde çeşitli hacet ve duaları hazırlanırsa sonuca varılır. 7. Şems Saati Huysuz hiperaktif çocuklar askerlik yapmayan insanoğlu asi kişiler bu saatte meydana getirilen çalışmalar ile uslandırılır. 8. Utarid Saati Hayırlı ve uğurlu bir saat olduğundan hangi işi ele alırsan başarılı sonuca ulaşırsın. 9. Kamer Saati Bu saatte yolculuğa çıkmak her mevzuda hayır ve talepte bulunmak için uygun bir vakittir. 10. Zuhal Saati yine aynı şekilde hayırlı istek maksad fakatç gaye gibi işler için okunulup yazılabilir. 11. Müşteri Saati Her türlü hayırlı işler için gerekli okuma ve yazma gibi çalışmalar da başarı elde edilir. 12. Merih Saati Bu saat hayırlı talep ve rica dileklere ulaşmak için bir iksirdir. Çok etki eder

Cuma gecesi 1. Saati aydır. Pazartesi günü en şerefli saatidir. Arabi ayın ilk pazartesi sabahı ilk saatine denk gelirse bu saatte sevgi muhabbet huzursuzluk gidermek kalpleri birleştirmek şeklinde işler ve dilleri bağlamak edilen dualar oldukça tesirlidir. 2. Zuhal Saati Bu saatte yolculuğa çıkmak asli temel gereksinimları elde etmek benzer biçimde konularda çalışıp çabalamak elverişli saattir 3. Satın alan saati Bu saatte aşıkların arasını yapmak yuvalar kurmasını temin etmek için gerekli yazı ve duaların okunması tesirlidir. Bol rızık nasip kısmet açma belalardan korunma saatidir. 4. Merih saati Pazartesi gününün dördüncü saati olan nahıs ve uğursuz bir saattir. Bu saatte kötülükle ilgili yazılara aittir. 5. Güneş saati Bu saat hayırlı bir saattir her haceti yerine getirmeye uygundur. Başarılı olmak için bu saatte yazı yazılır ve dua edilir. 6. Zühre saati Bu saatte tılsımlar hazırlanmış olur. Her türlü bağlılığın yapılması için uygun bir saattir. 7. Utarid Saati Bu saatte haram ve fenalükleri önlemek tefrik şu demek oluyor ki ayrılık işleri için tesirli bir saattir. 8. Kamer saati Bu saatte hayırlı olan çeşitli dua ve tılsımlar hazırlanmış olur. 9. Zuhal saati Zina meydana getiren kötü yolda gezen kişilerin nefislerini bağlamak huylarından vazgeçirmek için lüzumlu havasın hazırlanılmasında çok tesirli bir saattir. 10. Müşteri Saati İnsanların iyiliğine menfaatine yakarma tılsım vefk çizmeye müsait bir saattir. 11. Merih saati Kötü ve uğursuz bir saattir. Kin ve düşmanlık ara açma işleri yapılır. 12. Şems saati

Cumartesi günü (Çarşamba gecesi) 1. Zuhal Saati Cumartesi gününün ve zuhal yıldızının en şerefli bir saatidir. Bu saat arabi aylarda ilk güne denk gelirse çok fayda ve etki gösterir. Bu saatte sevgi mutluluk rızık ayrılanları birleştirmek kaçmışı yada kaybı geri çevirmek için çok tesirlidir. 2. Müşteri Saati Bu saat insanlar arasında sevgi muhabbet refah barış benzer biçimde konularda yapılacak çalışmaların vaktidir. 3. Merih Saati Şer bir saattir. Bu saatte tefrik kin adavet doğrusu ara açmak gibi konularda çalışmalar yapılabilir. 4. Güneş Saati Devlet büyüklerinden hükümet erbabından bir dilek var ise bu gün müraacat etmek en uygunudur. 5. Zuhal Saati Hacet ve dileklerin yerine gelmesi hususunda yapılacak çalışmalar için hayırlı bir vakittir. 6. Utarid Saati Celp muhabbet rızık şeklinde mevzularda yakarış etmek adına hayırlı bir vakittir. 7. Kamer Saati Şer doğrusu nahıs uğursuz bir vakit olduğundan hiç bir işe girişim etmemek gerekir. 8. Zuhal Saati Bu vakitte kanaması olan hastaların kanamasını kesmek için yakarış ve tılsım yazma vaktidir. 9. Satın alan Saati müşteri yıldızının hayırlı bir saati olduğundan okuma ve yazma yapılırsa hayır ve başarı ile sonuçlanır. 10. Merih Saati Bu saat şer işlere uygundur. İstenilen amacada ulaştırır. 11. Güneş Saati Sevgi muhabbet aşk kaybolmuşu getirmek insanlar arasında kırgınları sulhtırmak için bu vaktin en uygun vakit olduğu şüphesizdir. 12. Zühre Saati Her çeşit akid ve ribad oluşturmaya uygundur.

Cumartesi gecesi 1. Merih Saati Bu saat nahıs ve uğursuzdur. Her türlü şer işler bu saatte yapılır. 2. Şems Saati Alimler bu saatte hiç bir iş yapmayın istirahat edip dinlenin demişlerdir. 3. Zühre Saati Bu saat hayırlı şerefli bir saat olup, sevgi muhabbet dargınlık kırgınlık giderip şefkat getirmek için uygun bir saattir. 4. Utarid Saati satın alan celbi bolca rızık nasip kısmet bol av için uygun bir saattir. Yazmaya Tılsım meydana getirmeye uygun bir zamandır. 5. Kamer Saati Bu saatte meydana getirilen işler hayırda olsa şerle sonuçlanır bu saatte hiç bir iş yapılması iyi değildir. 6. Zühal saati Bu saat şerre aittir. Ara açmak bağlamak için tılsımlar yapma vaktidir. 7. Müşteri Saati Hayırlı bir saattir. Sevgi aşk muhabbet aile huzuru işlerde başarı kazanmak için uygun bir zamandır. 8. Merih Saati Şer konusunda tesirli bir saattir. İntikam almak haklı olduğun bir davayı kazanmak için dua ve tılsımlar bu vakitte hazırlanmış olur. 9. Şems saati Sevgi aşk muhabbet mutluluk kısmet nasip evlenme bağlılık çözme aile huzuru için azimetini meydana getirmeye en uygun zamandır. 10. Zühre Saati Uğursuz ve nahıstır. Hiç bir işlem yapılmaz. 11. Utarid Saati Bu saatte ayırma ara açma kin nefret intikam şeklinde şer işlerin saatidir. 12. Kamer SaatiHer çeşit akid ve ribad yapmaya uygundur

Pazar Günü ( Perşembe Gecesi ) 1. Güneş ( Şems ) dua vefk celb sevgi saygı aşk muhabbet aile geçimsizlikleri küsleri sulhtırma işlerindegüneş saati en şerefli zamandır. 2. Zühre saatiPazar gününün ikinci saati zühre mezmun kötü ve ugursuz bir saattir bu saaatte işlem yapmak doğru değildir iyi netice beklerken kötüye gdolayır. 3. Utarid saatiBu zamanda sevgi saygı ve büyükler yanında hürmet iş ve makamda yükselmek saygınlık sahibi olmakiçin çalışılır dışarıda yapılacak iş ve yapman gerek seyahat bu saatte çıkmak hayırlıdır. 4. Kamer ( ay ) Saati Bu saat nahıs kısaca ters zıt saattir yazı yazmak alışveriş yolculuk yapmak hayır neticeye götürmez. 5. Zuhal saati Bu zamanda kin düşmanlık saatidir bu saatte zina yapanların şer işler işleyenlerin insanoğluın aralarını acmak isteyenlerin zamanıdır. Bunları engellemek için yakarma ve tılsım yazmak hayırlı sonuca götürür. 6. Satın alan Saati Bu saatte iş yerlerine rızık ve bereket celbiiçin kaza ve bela ve afetlerden düşman ve hırsızdan korunmak amacıyla lüzumlu yakarma ve vefk işleri yapılır ve bu niyetle dua okunur. 7. Saat Merih SaatiÇok uğursuz bir saattir hiçbir işe meyletme ne olursa olsun. 8. Güneş SaatiBu saat hayırlı ve müreffeh bir saattir hayırlı olan her istek için çalışılır pozitif sonuç alırsın yakarış et. 9. Müşteri Saati Bu saatte sevgi aşk muhabbet ve kalbleri birleştirmek ısındırmak kavusturma kısmeti baglı olanları evlendirmek için dua vefk ve tılısım yapılır yakarma edilirse başarı elde edilir ve sonuca ulaşılır. 10. Utarid SaatiBu gün ve ve saatinde hayırlı bir saat olarak kabul edilmiş olup hayır olan her iş yapılır ve sonuca ulaşılır av yapılmasındada etkilidir. 11. Kamer SaatiHayırlı bir saattir herşey yapılır bir beyis yoktur. 12. Zuhal saati Kötü ve uğursuz bir saattir. Hak eden insanlara bu saatte gerekenler yazılır çizilir.

Pazar gecesi 1. Utarid Saati Bu saatte muhabbet sevgi kalpleri birleştirme dost kazanmak için uygun bir saattir. 2. Kamer Saati Hayırsız bir saattir. Meydana getirilen işler tersine basar. Kötülük haricinde hiçbir iş yapılmaz. 3. Zühal Saati Nahıs işler şerre yarayan bağlılık ribad işlerinin vaktidir. 4. Satın alan Saati Bu günün uğurlu saati olduğundan hayır manasında aklan herşey için müsaittir. 5. Merih SaatiUğursuz bir saat olduğu için kötü kötü işler yapılmasına uygun bir zamandır. 6. Şems SaatiHayırlı bir mesud bir saattir. Hayırlı her iş yapılır. Yolculuğada bu saatte çıkmak iyidir. 7. Zühre SaatiBu saat iyi bir saat olduğundan tüm işler yapılabilir. 8. Utarid SaatiBu saatte cin davetleri ruh çağırma büyü muska sihir nazar için ve vehamet ve evhamın giderilmesi için müsait bir vakittir. 9. Kamer SaatiUğursuz bir vakittir. Hiçbir işe girişim edilmez. 10. Zühal SaatiDilek hacet hayırlı işler için ve bir talepte bulunmak isteniliyorsa bu zaman en uygun vakittir. 11. Satın alan Saati Bu saat çok hayırlı bir zaman olduğundan, her türlü hayırlı iş iyi netice verir. 12. Merih SaatiMerih yıldızı nahıs bir saat olduğundan her türlü fenalüğe uygun bir zamandır
AŞK BÜYÜSÜ
Aşk Büyüsü nasıl Yapılır? Birini, kendine aşık etmek için, kendinize aşık etme büyüsü yaptırabilirsiniz. Aşk büyüsü, çok çeşitli yollar ile yapılabilir. Yakılarak taşınarak gömülere asılarak yedirilerek içirilerek yapılabilir. Aşk büyüleri bin bir çeşit malzeme ile de yapılabilir.

Kişiye ait olan eşyalarla da yapılabilir. Saç ile tarak ile atlet yahut kilot şeklinde iç çamaşırların yanı sıra kazak pantolon gömlek ceket şeklinde diğer eşyalarla da yapılabilir. Tütsüler ile yapılan aşk büyüleri de vardır. Okunarak ta yapılır. Tırnaklar ile meydana getirilen ve yedirerek ve içirerek aşk büyüsü yapmak eskilerden beri çok sık kullanılan aşk büyüsü yapma yollarındandır. Aşk büyüsü yapmakiçin, aşk büyüsü yapan kahin hoca nın aşk büyüsü yapmasını bilmesi gerekir. Çok fazla aşk büyüsü çeşitleri vardır.

Aşk büyüsü denilen işlemler dualarla da yapılabilir. Bir kağıda isim yazılıp üç ihlas okunarak ta yapılabilir. Aşk büyüsü yapanlar bu mevzuda uzman ve yetki sahibi ise işte o zaman yapılan aşık etme büyüsü işe yarar.Mucize ye aşk büyüsü yapmış olduranlar şu an mutlu ve mesutlar. Mucize benzer biçimde olan vakalar karşısında dillerini yuttular. Sizde aşk büyüsü yapmış oldurmak için arayın.

Gelin ve Damat Büyüsü
Kızın yada adamın kapısının önünden kimselere görünmeden alınan 7 adet küçük taş ayrı ayrı okunup üflenirken her taş için kızla erkeğin adı zikredilerek ‘’es sadakat’’ diye mırıldanılır. Ardından kızın yada erkeğin büyüyü yapana aşık olması için tanrı’a yalvarılarak bir dua okunması mümkün. Daha sonra taşlarla büyü meydana getirilenın evinin çevresinde 7 besmele çekerek 7 ayrı yere atılır.

Ertesi gün şekli görülen muska hazırlanıp muskada bulunan çember içindeki boş yere aşık edilecek kişinin adı yazıldıktan sonrasında dışındaki boş yere kişi kendi adını yazar. 70 besmele çekip 3 kere kamer suresi okunduktan sonra sağa sola üflenerek muska dörde katlanır ve boş yüzlerden birine aşık edilen kişinin öteki yerine ise aşık edenin ismi yazılıp naylonlandıktan sonrasında büyü yapan kendine ilişik bir elbise parçasına sardıktan sonrasında iki ferdin isimlerinin harf toplamları kadar dikiş atılır.

Birey muskayı taktıktan sonra günde 3 süre aşık olduğu ferdin evinin önünden geçmesi ve besmele çekerek sevdiğinin evine doğru üflemesi gerekir.

Aşk ve sevgi için yapılan bir büyüdür. İki fert birbirine aşık olup vede ayrılmıssa birleşdirmek için yapılan büyüdür.Aralarındaki sevginin sonlanmış olduğine inanlara, karşı tarafın kendisinden soğuduğunu düşünenlere, sevenlerin arasına giren üçüncü kişileri yada kötü niyetlileri uzaklaştırma da ve sevgilerini yeniden yaşamalarına, eşler arasındaki soğukluları gidermek için yapılan büyüdür. Yararlı bir büyü türüdür

Aşık olduğunuz ve yine beraber olma umudunuzun olmadığı eski sevgilinizi size aşık etme amacı ile yapılan uygulamalardır. Aşk vefki diye de bilinir. Hazırlanması 12 gün devam eder. Medyum aracılığı ile yapılır. Bilinen en etkili tılsımlardandır. Hayatınızı bir ömür paylaşmak arzu ettiğiniz kişiyi kendinize bağlamak için muska, tılsım la bunu başarabilirsiniz.

Aşk için etkili bir büyü; vefk tılsımı ismiyle adlandırlan çalışmalar sayesinde hazırlanmış olur. Bu işlemler fazlaca tesirli ve kuvvetlidir. Tutma mümkünlığı yüksek olan uygulamalar içinde yer verilmiştir.

Etkili Aşk Büyüsü
Aşk büyüsü yapmanın bir çok yolu ve çeşidi vardır. Kişiye gore, duruma gore yöntem belirlenir.

Karşılık görmeyen aşkların ve terkedilmiş sevgililerin yardımcısı CANBAR aşk büyüsü.
En güçlü aşık eden büyü canbar aşk büyüsü.
Her insan kesinlikle aşık olmuş veya olacaktır ve her insan arzu ettiği ferdin kendine aşık olmasını ister.Bunun içinde her çareye başvurur.Bağlama Büyüsü yada Aşk Büyüsü yapanlar başka bir yol bulamadıklarını söylerler.Bazılarına göre bu sorunu çözümlemenin yolu aşk büyüsü yapmaktan geçer onlar için çare aşk büyüsü yapmaktır.Şayet seven sevmiş olduği tarafından sevilmiyorsa sevmiş olduği kişiyi aşık etmek için büyü yapmak biçare aşığın son umududur.

Bu şekilde bir durumda en etkili aşk büyüleri tercih edilir,en etkili aşk büyüsü eşin dostun tavsiye ve söylediklarından yola çıkılarak seçilir.Bazende bu işi meslek haline getirmiş bir büyücüden aşk büyüsü yapması istenir.Karar verilir ve aşk büyüsü yapılır.

Fakat aşk büyüsü iyi mi yapılır?Asılsız yanlış noksan bilgilerle aşk büyüsü yapmak ne şeklinde sonuçlar doğurur?Aşk büyüsü ters etki yaparmı,bu şekilde bir aşk büyüsü tutarmı?Aşk büyüsü uzmanı olduğunu iddia edenler tutmayacağını ifade etmişlerdir.

Aşk büyüsü tarifleri öyle kolay bulunmaz.Seçilen en etkili aşık etme büyüsü tarifi ele geçirilince aşk büyüsü yapma işine başlanır. Ustalaşmış bilici olarak canbar aşk büyüsü Sevilen kişiyi kendine bağlamak için büyü yapmak aslen hoş karşılanmaz çünki kişi iradesi haricinde sevmeye zorunlu edilmekte büyüyle aşık edilecek bireyin özgür iradesi elinden alınmaktadır.

Aşk büyüsü yaparken ve ondan sonra canbar aşk büyüsü tutarmı diye tereddüt etmek aşk büyüsünün tesirini azaltır.

Etkili aşk büyüsü meblağ,tutacak diye ferdin zihnine yerleşen düşüncenin beyin içerisinde adeta şarj olup yoğunlaşması ve aşk büyüsü yapılan kişiye telapatik mesajlar haline dönüşerek pozitif sinyaller ulaştırmasına sebep olur.Hatta denilirki insan belli bir düşünceye zihnini konsantre ederse o düşünce formlar halinde karşı tarafa ulaşır.

Örneğin aşk büyüsü meydana getirilen kişi sizi rüyalarında görebilir bunu elde eden sizin düşünce formlarınızın o ferdin beynine ulaşabilecek kadar yoğun enerjiye sahip olabilmesidir.Aşk büyüsü yapacakların aşk büyüsünün tutacağına inanarak pozitif düşünmeleri başarı ihtimalini kat kat arttıran en önemli etken ve itici güçtür.

CANBAR AŞK BÜYÜSÜ
En etkili aşk büyüsü canbar.Çeşitli ülkelerde aşk büyüsü değişik tür aşk büyüsü örnekleri olarak karşımıza çıkar.Canbar Asya aşk büyüleri içinde yer alır.Bu aşk büyüsü bozulması zor bir aşk büyüsüdür.Aşk büyüsü bozmak için yapılması gerekenler canbar aşk büyüsünün karşısında her süre başarılı olmaz denilmiştir.Aşk büyüsü bozanlar bu ilginç aşk büyüsü karşısında zorlanmış bazende çaresiz kalmışlar. Canbar aşk büyüsü yüzde yüz etkili büyülerin önderlik yapar denmiş,çok güçlü bir aşk büyüsü olduğu eskiler tarafından iddia edilmiştir.Canbar aşk büyüsü aynı zamanda fazla işlem gerektirmeyen rahat bir aşk büyüsü olarak bilinir.
Kadınların evlilik çatısı altında eşleriyle maksimum yaşadıkları sorunların başında kocalarının başka hanımlarla kendilerini aldatmaları ilk sırayı alıyor. Araya başka kadın girdiği süre erkekler genel anlamda diğer hanım üzerine odaklanarak evdeki karılarını ihmal etmeye başlıyorlar hatta ilerleye aşamalarda karılarından iyice soğuyarak belkide boşanmaya kadar bunu götürebiliyorlar. Oysa bir yuvanın yıkılması bu kadar rahat olmamalı hele birde bu çiftin çocukları bulunduğunu düşünürsek bu ayrılığın pek çok insanoğlunun canını yakacağını özellikle de çocukların bu boşanmadan büyük zarar göreceğini söylemek yanlış olmaz sanırız. İşte başlığımızın adını bu nedenle ” kocamı kendime aşık etme ” etme adı altında verdik bu şekilde zor durumda olan hanımların yuvalarını kurtarmaları için onlara iyi bir çözüm yolu vermeyi ümit ediyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here