Ana sayfa Büyüler ve Çeşitleri Aşıkları nasıl birbirinden ayırabilirim?

Aşıkları nasıl birbirinden ayırabilirim?

0
Asıkları nasil birbirinden ayırabilim
İletişim

KAVUŞMA BÜYÜLERİ

Bu makaleyi girmemin sebebi şudur. Kendim şahsen şunu izah etmek istiyorum. İki insanı birbirinden ayırmak ne bu Dünya’da nede öbür Dünya’da yeri yoktur. Bu büyük günaha hiç kimse bence alet olmasın. İyi taraftan şu saydıklarım yapılırsa herhangi bir mahzuru yoktur. Kavuşma büyüsü, ayrı olan eş, nişanlı gibi birbirini çok seven iki çiftten birinin ilişkiye mesafeli durması veya değişik sebeplerle başka şehirde olması hasebiyle bir araya gelemeyen çiftlerin en çok seçenek ettiği metottur.

Sevdiğine Kavuşma Büyüsü, her vakit çiftlerden birisi tarafından seçenek edilmeyebilir. Çiftlerden birinin bir yakını veya ailesinden biri tarafından da Sevenleri Kavuşturma Büyüsü isimi altında, çiftlerin bir araya gelmesi sağlanır.

AŞK BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR

Aşk Büyüsü olarak adlandırılan vefk çalışmasının tesiri geçici değildir. İlişki normal sevgi, saygı çerçevesinde devam ettiği sürece tesiri ömür boyu devam eder. Zati istediğiniz neticesi alınca başka bir deyişle sevdiğinizin size olan hislerinden amin olup size aşık olduğunu anladığınızda vefki taşımanıza gerek de yoktur. Ancak, tesir devam eder. Bu çalışma isteme müdahale etme özelliği taşımadığından büyü değildir. Aşk büyüsü Bozma tabiri de doğru değildir, zira bozma, büyü için kullanılan bir ifadedir.

Şayet her hangi bir nedenle ilişkinizi sonlandırmak isterseniz bunu direk ayrılmak istediğiniz kişiyle konuşarak sonlandırabilirsiniz. Ancak; bu defa sevdiğiniz kişi ısrarla sizden ayrılmak istemez ve bu konu sizi rahatsız etmeye başlarsa bu konuda yapılacak farklı vefk çalışmaları ile netice almak olasıdır.

Aşk Büyüsü bir kişiyi aşk büyüsüyle aşık etmeye yarayan son derece etkili bir büyüdür. Seven sevdiğine kavuşabilmeli. Burada aşk büyüsü ve tılsımı’ndan söz edeceğim. Aşk büyüsü genelde aşkına sevgisine karşılık vermeyenlerin aşkla bağlanması için yapılır.

Yaptığım ve son derece başarılı bir aşk tılsımı olan vefk çalışmamla sizi sevmesini istediğiniz kişi Allah’ın müsaadesiyle sevecektir. Aşk büyüsü ile büyük bir aşkla bağlanacaktır. Ask büyüsü normalde büyü değil havas ilminin aşk celbi işlemidir. Bana ihtiyaç duyulan olan malzemeler aşk büyüsü yapılacak olan kişilerin bir adet resimleri, iki tarafında anne isimleri ve kendi isimleri yeterli oluyor. Kimi vaziyetler da başka malzemeler de isteyebilirim.

Yaptığım çalışma neticesinde aşk büyüsü yapılan kişinin beyni devamlı sizi düşünüyor kalbi sizin için atıyor ve düşlerinde da sizi görüyor.

Diğer bir vaziyet ise aşk ve nefretin aynı madalyonun iki yarısı gibi olmasıdır. Bu ne demektir izah edelim; bir takım aşklar aynı anda büyük bir nefrete yada intikam duygusuna dönüşebilir. Bu nasıl olur? Şayet sevdiğiniz sizi başka birisiyle aldatırsa sizin içinizdeki o büyük aşk bir anda yerini nefret duygusuna bırakır ve büyük bir intikam alma duygusu içinizde yoğunlaşır. Bu aşkın diğer yüzüdür.

Söylemek istediğim şudur; aşk ince bir çizgidir bir anda yıkılabilir. Biz şimdi gelelim bizim asıl merak ettiğimiz konuya. Aşk büyüsü diye başlık attım konuya. Öyleyse gelin şimdi biraz aşk büyüsü nedir, aşk büyüsü nasıl yapılır? bu merak edilen konuların izahını yapalım.

Eğer sevdiğiniz olan eşiniz tarafından ayrılmışsanız sizi terk eden esiniz aşk büyüsü yaptırarak tekrar geriye çevirmeniz olasıdır. Aşk büyüleri kişiye özel yazılan ve bir çok ayrı metodu olan büyülerden oluşur. Bilinen en iyi aşk büyüsü canbar büyüsü olarak bilinsede aslında vaziyet sizin düşündüğünüzden biraz daha farklıdır.

Ayrıntılı bilgi ve sualleriniz için lütfen iletişime geçiniz

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here