Ana sayfa Büyüler ve Çeşitleri Aşk Büyüsü Bozan Dua Ve Sureler

Aşk Büyüsü Bozan Dua Ve Sureler

0
İletişim

Aşk Büyüsü Bozan Dua Ve Sureler.

KUranı Kerimde En ağır Büyüleri bile çözecek farklı Ayet ve sureler mevcuttur.sadece meşhur Olan ,fatiha,ihlas.felak,nastan ibaret diyildir.

Büyü bozma dua ve ayetler, Yılın 12 ayı,günlük hayatta sürekli okumamız gereken mühim dualardır.büyü, biz farkında olmadan bile bazen hayatımızın çoğu anında etkili güçlerden ve yöntemlerden biridir. Büyünün tesirinde olan kişiler için uzun yıllar mutsuz,sıkıntılı bir hayat yaşayan sayısız insan vardır.bu insanların büyük bir kısmı Ya kendi kendine yada sorunu başka etkenlere bağlar.

Büyü belirtileri nelerdir?

büyünün olup olmadığına dair muhim tesler yapılması ömem arzeder.Bu önemli bilgiler sunan verilerimize pür dikkat edilmesi lazım.Bilinmeli ki bazı insanlarda bu belirtilerden hiçbirisi görülmeyebilir yada 12 Belirtiden sadece 3 vardır. Bu türde hiçbir belirti göstermeden büyüye maruz kalma durumuna hal-i raz adı verilir.Bu tarzdaki belirtisiz büyülenme çok az insanda görülmektedir.Bunun tek Bir Yöntem ve uygulaması vardır.Bunun sayesinde Büyünün olup olmadığı yine anlaşılmaktadır.Bu uygulamanın İki şekli vardır.1)Havas İlimlerinden olan Ebced,Cifir,Remil ilimleri..2)Hüddam cin sahibi kişiler,yada Allah Katında manevi gücü olanlar,Rüya aleminde görünmesi için sırlı dualar başı”aksemtu aleyküm bi nuril ilahil vahdaniyetikel kerim ilal ismul mubarek el azam veya derdyail,şenceryail,idberail,likenteruyail,ğişmuşmeceryail ve şeyuderyaşin,avigenferyuşin,lişevburyanin..”Not:Duanın devamı daha vardır..

büyü belirtileri oluşan hal ve ahvaller şöyle

 • Yoğun bitkinlik gösteren uyku isteği
 • Ölüm Ve Kazalardan sürekli korkma acaba şu yolculukta ölebilirmiyim
 • Unutkanlık had safhada
 • Konuşma düzeninde kelime bozukluğu,cümleleri birbirine karıştırma
 • Çok kaliteli sağlam dayanıklı ayakkabıların 1 ayda yıpranması
 • Ev hayvanlarının o gelen yada evin sahibini görür görmez çok agresif acaip hareketler yapmaları,saldırganca davranması
 • Her işte,hayatında görülen büyük şansızlıklar,olumsuzluk,olmuş işlerin sözleşmelerinin bile iptal edilmeleri
 • Sürekli tekrar eden devamlı rüyalar,daha çok hayvanları yırtıcı ve yılanları görme
 • Çok aşırı ve aceleylen yemek yeme isteği ya da tam tersi aşırı iştahsızlık
 • Sürekli bir kaç elbiseyi sadece giyme,düğmeleri yanlış ilikleme,elbiselerini tersten giyme

Büyü bozma duası,ayeti hangi çeşit,tür büyülere karşı etkilidir

Saç büyüsü, domuz yağı büyüsü, mum büyüsü, tırnak büyüsü, tuz büyüsü,nohut büyüsü, papaz büyüsü,yağ fitilli büyü gibi çok çeşitli büyü vardır.

Büyülerin bir kısmı doğrudan kişiye zarar ziyan vermeyi amaçlar.Bu tür büyülere Bizim Ülkede “kara büyü” denir. Kara büyüler kişilerin ayrılması, Ağır hastalıklar geçirmesi,sakat kalmaları,ölmeleri amaçlanmıştır. Bundan dolayı son derece tehlikeli büyülerdir.

Bazı büyüler de vardır ki iyilik amacıyla yapılmış,yapıldıkları iddia edilir. Bu tarz büyülere de“akça büyü” diyer adı”AK BÜYÜ”denilir. NOT:akça büyüsü ,ak büyüden bazen farklı uygulamarda içine katmaktadır.ÖR:yazılan yazının içine manası bilinmeyen tılsım ve vefkler!!Onun içn Ak Büyü Her zaman hiç zararı kısmıde olsa bulunmamaktadır.Akça büyüleri faydalı ve tamamen zararsız olduğu görüş katiyen yanlıştır.Sonraki günlerde akça büyülerin olumsuzlukları hemen ortaya çıkmamakta biraz zaman geçtikten sonra yaklaşık bir ay süre sonra tesirleri görülmektedir.

Büyü bozma duası ayetler ve sureleri ister kara büyü olsun ister akça büyü olsun tüm kötü emller için,bütün büyü türlerine karşı etkilidir.

Geniş bir tabağın içindeki suya aşağıdaki salavat-ı şerife,ayet ve süreler okunur.Okunmuş sudan Bir Srahi Çıkarılıp Bu sudan 3 yudum 21 güne kadar içilir,geriye kalan su ile yıkanılıp gusledilir.Allahın Teala izniyle büyü bozulur olur.

3 kere salavat-ı şerif’ler okunur.

Allahümme salli ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.Kema salleyte ala ibrahime ve ala ali ibrahime  inneke hamidün mecid.

Allahümme barik ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.Kema Barekte ala İbrahime ve ala ali İbrahime.İnneke hamidün mecid.

 • 7 kere  Fatiha Süresi.
 • 19 kere Kulya eyyühe’l -kafirun
 • 19 kere Ayetel kürsi
 • 19 kere İhlas süresi
 • 19 kere Felak süresi
 • 19 kere Nas süresi okunur.

1’inci şilem Büyü bozma işine, okuma yöntemiyle o cinin yapısına,tabiatına etki edecek, onu yaralayacak hatta tövbe etmesse ölümüne kadar dualar edilerek başlanır. Cin için iki yol vardır; ya duaya devam eden kişiyi etkisi altına alarak kendine bağımlı hale getirmek ya da emirlerine boyun eğmek.yada bedeni terk edecek ve büyüde bozlmuş olacak.

Üçüncücü bir yol daha vardır, o da Cin’in ölmesidir. Buna da “CİN YAKMAK” sıkıştırmak kül olması denir.Cin elini kişiden çekmediği takdirde yanmakla,ölmekle yüz yüze kalır. Bazen de cinin ailesinden diğer kişiler el atar ki, böylece onlarca cinin yanmasına kadar iş uzamış olur.

İç sıkıntılar, boğulurcasına haller, çeşitli şeyler görme,duyma,hissetme veya işitme olayları,özellikle kadınlarda,küçük yaşataki çocuklarda(14 yaş ve üzeri) görülen sık sık yıkanma halleri ve bunlara benzer çeşitli durumlar büyük oranda şeytabi cinlerden kaynaklanır.Bu durum henüz tıbben olarak tespit edilemediği için psikyatri,içeriği uyuşturucu olan  ilaçlarla yapılan tedaviler ile bir sonuç vermemektedir.

Cin ve şeytan,büyü şerrinden kurtulmak korunmak için ve sara hastalığına, “ayat-ı hırz”ı yedi gün okumalı ve bu ayetleri yazılıp muska şeklinde üzerinde taşımalıdır.

Resûlullahı öldürmek amacıyla efendimizin Medine’ye hicretinden önce düşmanlar harekete geçti. Yahudi kabilelerden bir kaçı bazı planlar yaptılar. Lebid bin Asım’dan yardım istediler.Büyük bir zarar nasıl verebiliriz diye, Lebid, falan mahallede Hayre adında büyüleri ile meşhur olup,sihir yapmakta çok ileri yaşlı bir kadın vardır, bu konuda o kadına çok para verdiler. Yaşlı kadın bir güvercin yavrusuna iğneler batırıp, 11 düğüm atarak güvercin yavrusunun üzerine iyice sardı. Medine’nin dışında çok eski harap bir kuyunun içine koyup, ağzını iyice kapattı.

Resûli ekrem efendimiz hastalandı, âzaları hareket edemeyecek duruma geldi. Bu durum tam 9 gün devam etti. Sonra Cebrail Aleyhisselam vahi ile inip geldi, durumu haber verdi. Kuyudan güvercin çıkarıldı,yalnız düğümleri çözemediler. Cebrail Aleyhisselam “Muavvizeteyn Felak ve Nâs” surelerini getirdi.Bu sureler o düğümlerin üzerine okunup üflendi. Her âyeti okudukça bir düğüm çözüldü. İki suredeki 11 ayet okununca, 11 düğümde tamamen çözüldü her şey doğal haline döndü.Efendimiz hastalıktan tamamen kurtulup, sıhhat ve afyete kavuştu.

Bu Kötü karanlık büyü ve sihirlerin bozulması için önereceğimiz diğer dua,Cinlerden Korunma Duası’dır.

Duayı üç-beş veya daha fazla kişi büyü yapılmış şahsın evinde bir araya gelerek 300 ila 501’er kere okuyamaları gerekir.Bu ameliye üç gün arka arkaya yapılırsa daha tesirli olur. Bu dua sırasında büyü yapılmış kişinin de bu duayı aynı sayılarda okuması tekrarlaması gereklidir. Sonra okumayı gerçekleştiren şahıslardan en bilgili kişi hastanın başına sağ elini o büyü yapılmış kişinin başına koyarak okumasında fayda olur.

Araya,ortaya bir kap içine su konur ve okunan dualar bu suya üflenerek,daha sonra bu kişiye gün gün içirilirse daha da tesirli,etkili ve düzgün olur.Büyü yapılmış kişiye,evinde muska bulursa,bunu Büyü bozan dualar okuyup o materyallerin üzerine üfleyip,aside veya limon suyuna,sirkeye atarak eritmek en doğrusu,sağlamıdır

Kişinin üzerindeki büyünün bozulması ve Şeytani Cinlerden kurtarılmış olması, aynı kişiye yeniden büyü yapılmasını zorlaştırır. Yalnız ne yazık ki büyünün tekrar edilmesi,yenilenmesi tamamen yeni yapılan büyünün zararını ortadan kaldıran hiç bir yöntem uygulama yoktur.Ancak bir süre sonra yukarda bu saydığımız belirtiler tekrar şahıslar yaşamaya başlarsa aynı büyü bozma teknik uygulamaları tekrarlanması gerekir.

Büyü Bozan Dualar Ve Ayetler.

Büyü Bozmak İçin Okunacak Sureler.

Kırk Yıllık Büyüyü Bozan Şifalı Dua.

En Etkili Büyü Bozma Uygulama Yöntemleri.

Büyüyü Kessin Bozan İşlemler.

Büyüyü Bozmak İçin Yapılması Gereken Sıralama.

Ömür Boyu Buyuden Etkilenmemek Ve Muhafaza İçin.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here