Ana sayfa Büyüler ve Çeşitleri Aşk Büyüsü Sıcak Soğuk Yerde Göm

Aşk Büyüsü Sıcak Soğuk Yerde Göm

1
İletişim

Aşk Büyüsü Sıcak Soğuk Yerde Göm.

Bunu Bir Şöminenin Yanına yada Tandır Ekmeğinin altında bir yerde veyahut sıcak olması şartıylan herhangi bir yerde saklanır,gömülür.

Bazı karı-kocaların, nişanlıların aralarında sürekli tartışma, kavga gibi olaylar yaşanır. Bu kişiler birbirlerini sevdikleri halde halk değimi ile kedi-köpek gibi olurlar. Bu durum kişilerin yakınları tarafından üzüntüyle karşılanıp aralarındaki tartışmaların, kavgaların nedeni olarak kişilerin beraber olmadan evvelki kişilerden biri tarafından büyü yaptırıldığı düşüncesi doğar.

Durumlara üzülen taraflarından biri aralarını tatlıya bağlamak ve bir daha tartışmaları kavga etmemeleri için mücadele eder kimi zaman nasihat ile düzelir düzelmeyen durumlarda büyünün tesiri fazla olduğundan yada çok etkili bir büyü türlerinden olabilmektedir. Bunları sıralarsak: Kara büyü, papaz büyüsü, domuz yağı büyüsü, balmumundan yapılmış şahısların şekline benzer şekilde iğne, yada toplu iğne kalbin tarafına batırılmış şekilde, ipe atılan büyüler, canbar büyüleri, sabun büyüsü, ölülerin kemiğine yazılan büyü, adet kanı büyüsü vesaire çok kötü tesirler bırakabilecek bu büyüler hatta deli olmasına kadar sebep olabilmektedir.

Dinimizce ara bozma büyüleri çok günahtır, bundan kesinlikle sakınmamız gerekmektedir. Velhasıl iyi doğru seçilmiş dualar seçip ara bulması yapmak gerekir. Allah bizleri doğrulardan eylesin.

Bazı Büyüler Sıcak yada Ateş yanan bir yerde gömülmesi gerekir.Aksi takdirde işlem eksik kalıp faydası olmayacaktır.Çünkü bu büyü o karşıdaki kişinin kalbi muhabbetle yanması gerekir.Buda ateşin faal olduğu bir yerde mümkündür.

Soğuk bir yerde gömülmesi gereken büyü ise o kişinin eşinden,nişanlısından yada sevgililerin aralarına soğukluk girmesi için muhakkak soğuk bir yer tespit edilip bulunması gerekir.Örneğin yüksek bir yerde bulunan mağaranın içine yada serin olan bir kuyu,soğuk olan dağ bölgelerinde,Buzhane,buzdolabında saklanması teknik olarak gerekmektedir.Bu bilgileri ben şahsım olarak medyum ilhamından almışım.Bu konudan bahsettiğim bilgiler kesinlikle hiç bir havas kitaplarında geçmemektedir.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here