Ana sayfa Büyüler ve Çeşitleri Ateş Büyüsü

Ateş Büyüsü

1
İletişim

Ateş Büyüsü.

Yazılacak davet ve isimler bir bir okunarak ateşe atılır.Bu ameliye Gecenin yarısından sonra başlanır yaklaşık iki saat devam edilir.Bazen konu deyiştiyi için sıcak bir köz ateşinin yanına gömülür.

Hava Büyüsü.

Yüksek Bir tepeye çıkıp Yazılan dua ya yakılır yada en uygunu bir ağacın dalına bağlanır.Ve davet duası okunması gerekmektedir.

Toprak Büyüsü.

Bu uygulama kötü bir emel için ayırma işleri,işlerin bozulması vesaire..Eski bir mezara gömülür.İyilik için yapılmışsa ayak deymeyen bir toprağın altına gömülür.

Su Büyüsü.

Bir dere,Akarsu kenarına yada ağır bir taşa bağlanıp suyun içine bırakılır.Farklı farklı konular için uygulama deyişmektedir.ÖRNEK yazılmış olan dua muska direk suya atılır,bırakılır.

Gece Gündüz Büyüsü.

Eyer Bir büyü gündüz tabiatında olmuş ise yalnızca gündüzleri o kişi etkilenecektir.Geceleyinde etkilenmesini istiyorsanız,Onun için Gece Tabiatına geçmesi için ayrıca onun uygulaması farklıdır yapılması gereklidir…

Mühim Notlar:

Gerek iş hayatınızda yaşadığınız bereket ve kısmet kapalılığı gerekese özel hayatınızda bir çok alanda karşılaştığınız şansınızın kapalı olması halinde bereket, kısmet ve şans nasıl açılır? Özel hayatı içinde kısmeti kapanmış, ne yaparsa yapsın bir türlü işleri istediği doğrultuda gitmeyen ve hayatın hemen her alanında sürekli başarısızlıklara maruz kalan insanların tüm bu istenmeyen durumlardan korunup kurtulması için medyumların yaptıkları kısmet açma, bereket duası ve şans açma vefklerinden söz edeceğiz.

Benim kısmetim neden kapalı?, kapalı olan kısmetimi, şansımı tekrar nasıl açtırabilirim? ”  Özellikle yeni iş yerı açan bir insanın her türlü girişimi yapması sonrasında tüm kişisel çabalarına rağmen bir türlü parasının yani gelirinin yetmediği hallerde aklına ilk gelen düşüne kendisine veya iş yerine yönelik bir düşmanı tarafından yaptırılmış olan bereket kapanmak için hazırlanan muska yaptırılmış olma ihtimali gelebilir.

Aslında bir kişinin şansının kapalı olmanın iki nedeni olabilir; bunlardan birincisi bir başkasının sizin kısmetinizi kapatmak için yaptırmış olduğu muska olabilir bir diğer seçenek ise sizin doğuştan gelen yani hayatınız boyunca hiç bir zaman açık olmayan kısmetinizdir. Bazı insanlar henüz doğduğu andan itibaren bu Dünyaya kısmeti kapalı olarak gelirler işte bu durumun ileride tekrar sorunlar oluşturmaması için hazırlanan özel dualar bu tip gruba giren insanlara büyük faydalar sağlayacaktır. Doğal süreçlerde her insan yaptığı girişimlerin karşılığını almak ister ve bunun gerçekleşmesi için çaba sarf eder fakat tüm bu emek ve çabalara rağmen bir türlü yoluna girmeyen işler, yaşanan aksilikler sonucunda bu insanların şanslarının kapalı olduğu sonucuna varabiliriz. Peki bunu gidermek için nasıl bir yol tavsiye edilir.

 

Bilindiği gibi kara büyü bir tür kötülük büyüsüdür. Kara büyülere örnek olarak verecek olursak, sabun büyüsü, kilit büyüsü, domuz yağı büyüsü, balmumu büyüsü ve kaşık büyü gibi bir çok örnek verebiliriz. Bunların dışında daha bir çok kara büyü çeşitleri vardır.

Bu yazdıklarım en fazla tercih edilen kara büyü çeşitleridir. Kara büyülerin tercih edilmesindeki önemli bir faktör bu büyülerin uygulamalarının kolayca yapılabilir olmasından kaynaklanmasıdır. Diğer büyü türlerine göre kara büyüler hem yapılış aşamalarında hemde uygulama aşamalarında diğer büyülerle karşılaştırıldıklarında çok daha kolay yapılmaları ile dikkat çekerler.

Bir insanı evden uzaklaştırmak için yapılan kara büyüler:

Sizin hayatınızı zehir eden ve sizin mutsuz olmanız için elinden gelen her şeyi yapan bir düşmanınız yada sizi sevmeyen bir insan olabilir. Çoğu zaman bu durumlar gelin ve kaynana arasında yaşanır. Gelinini sevmeyen bir kaynana kendi oğlunu etkilemek ve kendi sözünü dinletmek için farklı tutumlar içine girebilir. İşte böyle bir durumda aynı evde yaşayan gelin kaynanasını evden uzaklaştırmak için kara büyülerden yardım olabilir. Bu şekilde evde yaşayan diğer kadın bu evden uzaklaştırılmış olur.

Bir insanın sağlığını zarar vermek için yapılan kara büyüler:

Bir diğer kara büyü çeşidi de o insanın sağlığını kötü yönde zarar vermek için yapılan türleridir. Örneğin bazı insanlar diğer insanlardan çok ciddi şekilde zarar görüyor olabilirler. Bu durumdan kurtulmak için diğer insana kendi elleriyle zarar vermek istemezler bunun bilinmemesini ama o insanın zarar görmesini hatta sağlığını kaybedip yataklara düşmesini isterler. Bu noktada size düşman olan kişiye zarar vermek için, onu hastalık sahibi yapmak için bu tılsımın gücünden yararlanabilirsiniz.

Bir insanın yaşamına son vermek için yapılan kara büyüler:

Aslında bu en tehlikeli tılsım şeklidir, özellikle bu tür büyüler bir insanın yaşamını bitirecek kadar güçlü tılsımlardır. Bazen bazı insanların nefret ettikleri, öldürmek istedikleri kişiler olabilir işte bu noktada bazı kişiler sevmedikleri, hatta nefret ettikleri bu kişiden tamamen kurtulmak için onların ölümüne kadar tesir edecek bu büyüleri tercih ediyorlar.

Bir evli çifti ayırmak için yapılan kara büyüler:

Bu uygulamada ayrılmasını istediğiniz eşleri kısa süre içinde birbirlerinden nefret ederek ayrılmasını yapmaktadırlar. Bu tılsım yapıldıktan sonra o ailenin içinde sürekli ciddi tartışmalar başlar, eşler artık birlikte aynı yatakta yatamaz duruma gelerek sürekli kavga etmeye başlarlar. Bu tartışmalar gün geçtikçe daha da kuvvet kazanarak devam eder. En sonunda gelinen nokta ayrılmak olacaktır. Bu çift artık bu zamandan sonra kara büyü çözülmediği sürece ayrılmak zorunda kalacaklardır. Bu evliliği kurtarmanın tek yolu yapılan kara büyüyü tespit edip onu hemen bozdurmak olmalıdır. Bu yapılmadığı sürece bu evliliğin kurtarılması maalesef mümkün olmaz. Bu çift bu büyünün tesiri devam ettiği sürece asla birlikte olamaz ve yakın zaman için ayrılmak yada boşanmak zorunda kalırlar.

İş yerinde size zarar veren insanları sizden uzak tutmak için yapılan kara büyüler: Bu sorunla çoğu insan karşı karşıya mutlaka hayatında bir kez dahi olsa karşılaşmıştır. İş yerlerinde birbirini çekemeyen birbirine karşı nefret besleyen pek çok çalışan olabilir. Hatta sizin yükselmenizi istemeyen yada sizin makamınızda gözü olan bazı kişiler size karşı kara büyü yaptırabilirler. Veya bunun tam tersi olabilir eğer sevmediğiniz bir insanla aynı ortamda çalışmak istemiyorsanız onu bulunduğunuz iş ortamından uzaklaştırmak için kara büyü yapanlar çoktur. Kısa bir süre sonra o şahıs iş yerinden ayrılmak zorunda kalır.

1 YORUM

  1. merhaba ben ve esim kavga ettik esim evi terk etti 3 cicukla ortada kaldik ne yapmaliyim acaba bana ve esime göz veya nazar müskamı yaptılar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here