Azem Büyüsü Nedir ve Nasıl Bozulur?

Azem büyüsü çok kuvvetli bir büyü çeşididir. Peygamber efendimiz (S.A.V.) döneminden öncede uygulanan büyülerdendir. Azem koruma, savunma manalarına gelmektedir. Günümüze kadar erişen bu büyü çeşidi nadir bilinen bir büyüdür. Bu büyü hakkında sinema filmleri bile çekilmiştir.

Azem Büyüsü Niçin Yapılır? 

Bu büyü kara büyü grubundadır. Bu büyü bir nesnenin, mekanın veya kişinin korunması için yapılmaktadır. Bu nesne,mekan veya kişiye yaklaşan kişilerin üzerinde ciddi kötü etkiler bırakmaktadır. Ayrıca bu büyü birinin ruhsal durumuna, sağlığına ve işine zarar vermek amacı ile de yapılmaktadır. Azem büyüsüne uğrayan kimseye, her kim yaklaşırsa büyü o kişiye zarar vermektedir. Örnek olarak define gibi yerlere koruma amaçlı bu büyü yapılmaktadır. Böylelikle defineyi kim bulursa zarar görmesi hedeflenir ve define koruma altına alınır.

Azem Büyüsü Nasıl Bozulur?

Azem büyüsünün yapılması ve bozulması oldukça zor bir işlemdir. Bu büyünün bozulması için derin bir havas ilmine sahip olmak gerekmektedir. Öncelikle bakım işlemi yapmanız gerekmektedir. Bakım işlemi sonucunda büyünün bozulması işlemlerine geçilir. Bu büyünü bozulması için iki aşamalı bir işlem uygulanmaktadır. Birinci aşamada tesirli dualar ile hüddamlardan yardım alınır, ikinci aşamada ise vefk işlemi uygulanarak büyü bozulmaktadır. Define gibi işlemlerde bu büyünün bozulması işlemleri daha farklıdır.

Unutmayın büyü herkesin yapacağı ve bozacağı işlemler değildir. Yanlış uygulamalar size fayda yerine ciddi zararlar verecektir. Her türlü konuda hiç çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2 thoughts on “Azem Büyüsü Nedir ve Nasıl Bozulur?

    1. Tarafımıza şahsen gelebilir veya isterseniz 0555 144 2555 nolu telefondan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir