Ana sayfa İlimler Bakım Yapan Hoca Medyum

Bakım Yapan Hoca Medyum

0
İletişim

Bakım Yapan Hoca Medyum.

Tam Kapsamlı Bakım.

Lütfen çok özür dilerim Ücretsiz bakım için bizi aramayın!ücretsiz bakım yapan hoca ve medyumlar piyasada çok onlarla rahat bi şekilde irtibata geçebilirsiniz!Yalnız Şu uyarıyı yapmadan geçemiyecem sadece zamanınızı boşa harcamış olursunuz!

Bakım işlemi ile üzerinizde bulunan negatif enerjiler, büyüler ve sizi etkileyen bütün unsurlar ortaya çıkar ve bu hususta medyum sizlere yapılması gerekenleri söyler.

Ücretsiz bakım yapan medyumlar bulunmaktadır. Fakat bu medyumlar aracılığıyla ücretsiz bir şekilde yapılan bakımlardan üzerinizde ne olup olmadığı kesinlikle anlaşılmaz.

Ücretsiz bakım yapan medyumlar ve hocaların tamamı yalan söylemektedir. Bunu nerden çıkardınız derseniz beni arayan kardeşlerimin söylemlerinden bu kanıya vardım. Ücretsiz bakım yapan medyumlar arayan kardeşlerim ücretsiz bakım yaptırmak istediklerini belirttikleri takdir de kendisini medyum tabir ettiren kişiler telefonla arayanların isim bilgilerini, anne adlarını vs almaktaymış. Ücretsiz bakım yapan hoca her kesimden bu bilgileri almaktadır. Bu bilgileri aldıktan sonra sen telefonu kapat yarım saat sonra beni ara diyorlarmış. Vatandaş, yarım saat geçtikten sonra medyum hocayı tekrar arayıp ücretsiz bakım sonucunu öğreniyor. Hocanın anlattıkları ise herkese verdiği bilgileri arayan kardeşime de veriyor. Yani bakım yaptırmak için ücretsiz bakan medyum hocalara gittiğiniz de duyduğunuz bakım konuşmaları herkese söylenen aynı cümlelerdir… Lütfen özel bilgilerinizi güvenmediğiniz kişilerle paylaşmayın.

Ücretsiz bakım denildiğinde bizim insanımız nedense hemen o medyum hocayı arama gereği duyuyor. Çünkü bu işi yapan kişiler olduğu gibi medyumlukla uzaktan yakından alakası olmayan kişilerde vardır. Lütfen kanmayın, inanmayın. Bütün herkese aynı cümleleri kullanan ücretsiz bakım yapan medyumlar Türkiye’de nedense hep aynı kişi gruplarından oluşmaktadır. Cenab-ı Allah bunların eline düşürmesin. Bakım yaptırdığınızda hemen inanmayın. Çünkü hoca ve falcıların çoğu para kazanmak için yalan yanlış sizi kandırma gayreti içerisindedirler. Size büyü yapılmış büyüden dolayı işleriniz rast gitmiyor, sevgilinle üçüncü bir kişi tarafından ayırma büyüsü yapılarak soğutulmuşsun, sevgilinin annesi size büyü yapmış gibi cümleler kurarak sizden bunların çözümü için para talep eden hoca görünümlü kişilere dikkat edin.Telefonla, maille veya internette medyumlar siteleri üzerinden ücretsiz bakım yapılır reklamlarına inanmayın. Zaten bu tür medyumlar tek bir amaca hizmet eder; sizlerin paralarını alır, umutlarınızla oynarlar. Kendisini bilen, tecrübe sahibi bir medyum hoca zaten bu işleri yapmaz.Değerli kardeşlerim bu gibi benzeri konularda lütfen daha dikkatli olalım.

Ücretsiz bakım yapan medyumlar arasında en iyisi olarak yaşamış olduğunuz durumları ve bunların sebeplerini sizlere söylüyorum. Kısmetiniz açık mı ? Üzerinizde Büyü Var mı ? Cin Musallatı Var mı? gibi soruların cevaplarını sizlere bakım yaparak veriyorum. Medyumlar bakımları genel olarak ücretli yaparlar. Özellikle piyasa medyumları sizlerden bakım karşılığı 50 tl ile 200 tl arasında değişen fiyat tarifesi uygulamaktadırlar.

Yapılan ücretsiz bakımlar sayesinde gelecek zamanlarda daha büyük sorunlara sebep olacak şeylerin önceden görülerek önlem alınması sağlanır. Kişi eğer bakımda çıkan sonucu düzeltmek isterse medyuma bunu söyler ve medyum bakımda çıkan sonuca göre ona işlem uygular.. Bu bakımlarda çıkan sonuçların hepsi doğru çıktı

Bakım yaptırmanın avantajlarını size bir örnekle anlatacağım. Örneğin işleriniz yolunda gitmiyor, bunun sebebini bilmiyorsunuz ve beni arayarak ücretsiz bakım yapmamı istediniz. Bende size bakım yaptım ve bu bakım sonucunda size üzerinizde büyü olduğunu ve bozulması gerektiğini söyledim. Eğer bakım yaptırmasaydınız üzerinizde büyü olduğunu bilemeyecek ve zamanla büyünün sizin üzerinizde daha büyük etkiler bırakmasını engelleyemeyecektiniz. İşte ücretsiz bakım sayesinde hastalığınızı önceden teşhis ediyor ve tedavilere başlıyoruz. Bu sayede hastalık ilerlemeden önlemini alıyoruz.

adınız, anne adınız bana verdiğiniz takdirde  Lütfen bakım ve falı birbirine karıştırmayınız. Fal günahtır bakımın ise herhangi bir günahı yoktur. Fal gayb’tan haber vermeye çalıştığı için Tanrıya isyan etmektir. Çünkü geleceği tanrıdan başka kimse bilemez. Bakım ise içinde bulunduğunuz durumun sebebini sizlere söyler.

Çok şükür ki biz burada ne karanlık, ne de dünya ve ahiret hayatını karartacak bir çalışma içinde değiliz. Sahip olduğumuz bilgi, yetenek ve ahlak anlayışı uyarınca insanlara; Allah’ın izni, onun emir ve yasakları doğrultusunda yardımcı olmaktan başka da bir gayemizde yoktur.

Açıkçası internet üzerinden insanlara ulaşmanın çok doğru olmadığını düşünüyordum. Yalnız insanların doğru düzgün hoca bulamadıklarını, iyisini bulana kadar da, çok baderelerden geçtiğini öğrendim. Arkadaşlar insanlara bu mecrada da yardımcı olmam gerektiğini biliyorum. İlimle uğraşan bir insan olarak gördüm ki, yalan dolan her yeri sarmış. Büyücülük ayrı birşey, hoca olmak ilim bilmek çok ayrı birşey. Bilinmelidir ki, herkes büyü işlerini yapamaz.

Ben burada diğer herkesden farklı olarak, sizleri kalbiyle aklı arasında kalmış olan ; dara düşmüş insanımız olarak olarak görmek istiyorum. Yaklaşımınızın bu doğrultuda olmasını temenni ediyorum. Bu nedenle sizlerle kurduğumuz diyaloglar, gizli bir şekilde aramızda sonsuza kadar sır olarak kalacaktır.yapılacak olan çok özel çalışmalarla problemlerinize dair kesin ve net olarak çözümler sunar.istek ve Bakım talebi ile hocamıza başvuran kişiler çalışmalardan sonra problemlerinin hızla çözüldüğünü kendisi ve etrafında bulunan kişiler çok rahatlıkla gözlemleyebilir. Evlilik,iş ve kısmetler,rızık konularında ve daha bir çok konuda çalışmalar yapılabilinir ve sonuçları fazlasıyla keskindir

hoca bu işe yıllarını vermiş olup, buradan edinmiş olduğu tecrübeleri yaptığı ilmi çalışmalar ile birleştirerek sizlere bakım olarak uygulamaktadır.

Hoca Yıllardır İstanbul Bahçelievler de ikamet etmekte olup ofisinin yerinin hiç değiştirmemiştir. Hastaları ile ofisinde görüşen medyum hoca bu sayede insanların güvenini kazanmıştır. Medyum dua hoca ilim irfan sahibi bir hoca olup bu işi ALLAH rızası için yapmaktadır. Medyum hocanın bakım yaptığı konular arasında; büyü bozma, cin musallatı, gideni geri getirme, kavuşamayan çiftleri kavuşturma, aile içi huzursuzluklar, cinsel isteksizlik, rızk arttırma, şans arttırma, çocuğu olmayanlara yardım gibi konularda bakım yapmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here