Büyü Buldum Ne Yapmam Lazım?

Yakın arkadaşlarını, aile içinden birileri ve hatta eşiniz kıskançlık ve nefretinden dolayı size büyü yapabileceğini hiçbir zaman aklınızdan çıkarmayın. Yaşadığınız evin içini, dışını ve diğer alanlarını iyice arayınız. Genellikle büyüler evlerin yatak odaları ve oturma odalarına yerleştirilir. İş yerlerinde ise masaların altına, çekmecelerin alt taraflarına yerleştirilir.

Bazen eve girdiğinizde ortam size çok bunaltıcı gelir. Evin veya iş yerinin içine girince sıkıntı basması olur. Gerçi bu o günkü ruh haliniz ile bağlantılı da olabilir. Ama bu durum sık sık tekrarlanıyorsa ve evinize gelen misafirlerde veya iş yerinize gelen müşterilerde aynı durumu yaşıyorsa, büyü ihtimalinden ciddi bir şekilde şüphelenmek gerekir.

Büyü çok güçlü bir enerjidir. Evde veya iş yerinde büyü bulununca, kişisel çabalarını ile yapacağınız işlemler istemeyerek olsa bile size zarar verebilir. O açıdan çok dikkatli olunması gerekmektedir. Bulduğunuz büyü için kesinlikle ilim sahibi bir hocaya müracaat ederek yardım talep ediniz.

Ev ve işyerlerine yapılan büyüler kara büyülerdir. Kara büyü hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için Kara Büyü Nedir ve Niçin Yapılır makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

Büyülerin yaşadığınız evin, çalıştığınız iş yerinin içine veya etrafına gizlice konulmasının sebebi nedeni büyünün size yakın olması ve daha tesirli olmasıdır. Evinizde veya iş yerinizde büyü bulduğunuzda sakın atmayın, Evinizde veya iş yerinizde bulunan  büyüyü ateşle yakmaya kalkışmayın. Büyüyü kendi kişisel çabalarınız ile bozmaya çalışmayın. Yanlış yapılan işler size fayda yerine zarar vereceğini aklınızdan çıkarmayın.

Evin içinde veya iş yerinizde büyü bulduğunuzda kesinlikle iletişim telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

2 thoughts on “Büyü Buldum Ne Yapmam Lazım?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir