Ana sayfa Büyüler ve Çeşitleri Büyü Sevgi Şekil Ceşitleri Ve Uygulamaları

Büyü Sevgi Şekil Ceşitleri Ve Uygulamaları

0
İletişim

Büyü Sevgi Şekil Çeşitleri Ve Uygulamaları.

Bağlama büyüsü etkili büyülerdendir, çok farklı yapılış şekilleri ve uygulamarı bulunmaktadır değişik türleri olan bir büyü çeşitleri mevcuddur. Eski yıllarda babil büyücüleri dünyaya nam salmıştır yapmış oldukları bağlama büyülerinden o dönemlerde onlardan hepimiz korkmuştur bu yaptıkları büyülerden. Bağlama büyüsü ve çeşitleri çoktur bazan iki bireyin arasını açmak veya işlerini bozmak yolundan uzaklaştırmak içinde yapılır. İki insanı bir birine bağlamak, dil bağlamak, idrar bağlamak, akıl hastası etmek, uyku bağlamak, ölümüne büyü yapmak, bir mekanı evi boşaltmak veya bir erkeği yahut bir kadını bağlama bağlama büyüsünün çok çeşitleri vardır ve bu benzer biçimde konularını kapsar.

Eskiçağdan beri sihrin en yaygın türü sevgiyle (aşkla) ilgili olanıdır bağlama büyüleri. Aşağı yukarı bütün eskiçağ, ilk çağ, ulusları bu mevzuda ortaktır. Günümüzde, anadolu’nun değişik bölgelerinde meydana getirilen büyülerin çoğu gene sevgiyle, sevip – sevişmeyle bağlantılıdır. Anadolu’da meydana getirilen çoğu sevgiyi içeren büyülerdir

Bağlama büyüsü (sihir) halk dilinde bu tür büyülere sihir de denir. İki ferdin arasını yapmak birbirlerini sevdirmek için meydana getirilen büyü türüdür. Genç sevmiş olduği kızın gönlünü çelmek için muska yazdırır bunu üzerinde taşır bazanda kızın geçeceği yoluna bırakır ve gizler. Genel anlamda iki insanı bir araya getirmek sevdirmek için meydana getirilen büyüye denir. Bağlama büyüleri tılsım ve kişilerin tenine degmiş ve onlara ayit saç kıl tüy yada kıyafetleriyle (iç çamaşırı) genelde kullanılır bu şeklinde büyüler insanlarda sebebi bilinmeyen sorunlar çıkartır. Adam ve hanımları bir birini delicesine sevmesi talibin her isteğine boyun eğmesi arkasından kosması isteklerini her şekilde yapması gözü talipten başkasını görmemesi kızmadan küsmeden haklı da olsa haksızda olsa her denileni yapması o ferdin emrine ram olması. Bağlama büyüsü etkileri, bağlatan kişiyi bağlanan bireyin kişiyi herkesten kıskanması görmeden duramaması devamlı heyacanla aşkla sevgiyle muhabbetle özlemesi bazan hatalarıda olsa görmemesi bu şekilde büyülerin etkisindendir.

Bağlama büyüsü ve büyüleri ve çeşitleri, iyi mi yapılır bağlama büyüsü bazan düğümle yapılan mumla yapılan ak mum, kara mum,gelin mumu, kara biber, kaşıkla saç teliyle bireyin iç çfakatşırlarıyla yapılan çeşitleride vardır, ayakkabı çorap giyim ve çeşitli bitki tütsüleriyle yapılan büyü çeşididir. Rahmani değil şeytani büyü çeşitidir. Kötülük yapmak için hazırlanmış olur. Büyü yapmak genel olarak günahtır. Allah (c.C) büyü yapmayı yasaklamıştır. Kur’an’ı kerimde şanı büyük yüce Rabbımız Bakara 102 de büyü hakkında detaylıca anlatılmaktadır,”Lakin insanoğluın en hayırlısı insanlara en çok faydalı olanıdır” hadisi üzerine Sizlere büyü yapma mevzusunda değil yanlızca büyü bozma konusunda yardımcı olacağımı belirtmek isterim, Lütfen büyü yapma konusunda ısrarcı olmayınız.
Bağlama, Aşk Büyüsü Ve Çeşitleri

Büyü denilince günümüzde insanın aklına ilk gelen medyumlardır. Bilici olan kimse metafiziksel çalışmaları ile insanoğluın dertlerine çözümler üretmektedir. Kahin süper ötesi güçlere sahip olduğundan birçok gücü tesiri altına alabilmektedir. Büyü olayına günümüzde birçok insan farklı ihtiyaçları için gerek duymaktadırlar ve medyumlara gitmektedirler. Medyumlar yapılacak olan büyüler için lüzumlu ön çalışmalar yaparak belirli seanslar sonucunda büyü yapmaya başlamaktadırlar.

Bazı büyüler çok kısa sürelerde etki gösterdiği gibi bazı büyülerin etki süreleri birazcık daha uzun sürmektedir. Örneğin bağlama büyüsü daha hızlı tesir gösterirken aşk büyüsü birazcık daha zaman almaktadır. Aşk ve bağlama büyüleri de kişilerin isteklerine gore farklı başlıklarda yapılmaktadır.

Aşk büyüsü ve çeşitleri nedir?

Aşk büyüsü daha çok karşılıksız sevgi, terk etmeler, gibi işlemler için çiftler arasındaki ilişkileri ateşlendirmek için yapılmaktadır. Aşk büyüsü çeşitleri ise şu şekillerde yapılmaktadır.
– adam yahut kız arkadaşını aşık etme büyüsü
– Kendinden ayrılan kadın veya kocayı pişman ederek tekrarda aşık etme büyüsü
– Eşlerin birbirinden kopmaması ve her geçen gün daha da aşık olma büyüsü
– Eşlerin birbirini daha çok arzulama büyüsü
– Aşık olunan birey ile evlenme büyüsü

Bağlama büyüsü ve çeşitleri nedir?

Bağlama büyüsü farklı şekiller ve dualarla yapılan bir büyü çeşididir. Olağan üstü güçler kullanılarak yapılan kişiye musallat edilir ve büyü kısa sürede sonuç verir. Bağlama büyüsünün de kendi içinde farklı çeşitleri bulunmaktadır.

– Dil bağlama büyüsü
– Nasip bağlama büyüsü
– Aşık olan kişiyi kendine bağlama büyüsü
– Eşleri birbirine bağlama büyüsü
Ak Büyü

Ak büyü yapanın da bundan etkilenmenin de ‘ hayrına’ bir sonuç elde etmektir. Toplumun ve insanların iyiliklerini hedef alır.

Sabun Büyüsü

Kara büyüler içinde yer alan en tehlikeli büyülerden biridir sabun büyüsü. Çok büyük nefret ve intikam duygularını içinde barındıran haksızlığa uğramış, türlü eziyetlere maruz kalmış kimselerin başvurmuş olduğu bir büyü şeklidir.

Kaşık Büyüsü

Sevenleri birbirine kavuşturmak veya iki sevgiliyi ayırmak için meydana getirilen büyüdür.

Canbar Büyüsü

Özellikle genç yaştaki aşıkların çoğunlukla tercih etmiş olduğu canbar büyüsü gerçekten etkin bir aşk etme büyüsüdür.

Sarımsak Sihiri

Sevgiliyi bağlamak, sevgiyi arttırmak yada sevilen aşık olunan adam veya hanımıkendine aşık etmek için yapılır.

Ateş Çemberi Sihri

Sürekli insanda korku vesvese veren bir büyü çeşididir.çok kötü ve korkunç derecede olan büyülerin başında gelmektedir.

Mal Sihri

Kişinin iş yerindeki malının ya bereketli yada bereketsiz olması içindir.Bu büyü o kişinin malında çoğalma azalma diye tarif edilir.

Ayırma Büyüsü

İki kişiyi birbirinden ayırmak, sevgiliyi yada eşleri birbirinden ayırmak amacıyla yapılan büyülere denir.

Aşık Etme Büyüsü

genel anlamda eşler ve sevgililer için yapılır. Karşı tarafa yapılan bu büyü çoğu vakit yuva kurtarmak ve evlenmek için yapılır.

Domuz Büyüsü

sevmiş olduği kimseden soğuması, ayrılması istenen ister bayan ister erkek olsun, karı koca arası geçimsizlik düzenlerinin bozulması ayrılması için domuz yağı büyü yapılacak kimselere gerek gizlice yedirilir ve hanelerinin giriş kapılarına veya tecim hanelerinin giriş kapılarına sürerler.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here