Dil Bağlama Muskası

Dil bağlama muskası; karı koca arasında birbirlerine kötü söz söylemelerini engellemek, aile içinde kendisi ile alakalı kötü konuşmaları engellemek, iftira edenlerin ağzını bağlanmak, dedikodu yapanların ağzının bağlamak, dedikodu yapanları susturmak, iftira ve dedikodu yapanları susturmak, komşuların kötü sözler söylemesini engellemek, tehlikeli insanları susturmak, kötü komşunun şerrinden sakınmak, istemediğiniz birinin sizin hakkınızda kötü söz söylemesinden kurtulmak, düşmanın ağzını dilini bağlamak emeliyle yapılan çok tesirli muska çeşitlerinden birisidir.

Dil bağlama muskası yalnızca sizin hakkınızda kötü konuşmalar dışında, düşman olanların size karşı kötü bir şey yapmaması içinde uygulanır. Yapılan muskadan temiz bir iman, iyi niyet ve kulluk görevlerle ile netice beklemek son derece ehemmiyetlidir.

Muska sıradan insanların yapabileceği uygulamalar değildir. Bunu yapacak olan kişini İlim ehli ve havas uzmanı olması gerekmektedir. Muska hakkında daha detaylı bilgi için muska nedir yazımıza göz atmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Her türlü konunda hiç çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1 thought on “Dil Bağlama Muskası

  1. İyi günler hocam faxla rahatsız etmek istemiyorum.Çok yoğunsunuz.kısa bir sorum olacak.Geçen bir muska yapmışstım.şuan nereye gitsem eskiye göre iyi.Benim çok sevdiğim bir arkadaşım var kendisi daha once faydası bana çok dokunmuştu.Bana yaptığının aynısını onada yapmanızı isterim.ismi ahmet yıldırım tlf 05412189743

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir