Ana sayfa Büyüler ve Çeşitleri Domuz Yağı Büyüsü Ne İle Bozulur?

Domuz Yağı Büyüsü Ne İle Bozulur?

0
İletişim

Domuz Yağı Büyüsü Ne İle Bozulur?

Bu Büyüyü yapanlar imandan çıkmış olur bunu bi kere belirtiyim.Bu tamamen şeytani cin ve DİLSİZ SAĞIR olan Cinleri kullanıp yaptıkları bir İşlem.Ondan dolayı Bir dua,ayet okuduğun zaman bunların uzaklaşması için verilen mücadele çoğu boşa verilen bir zaman kaybıdır.Muhakkak okumanın faydası olacaktır,şifayı elbet bulanlar olmuştur.Demek istediğim şu zor bir büyü olduğundan dolayı en iyisi HÜDDAM sahibi olan Şahısların yanına gidip bu konuyu çözmeleri gerekir.Hüddam sahibi olan hoca Hizmetindeki ervahı gönderip o şeytanı yakalayacaktır,veya cezasını infaz olarak verecektir!!! ister sağır ister dilsiz ister kör olan bir cin olsun olsun…

Domuz yağı büyüsü, kara büyü grubunun en çok uygulanan yöntemlerinden biridir. Kara büyülerin özelliği gereği necis hayvan parçalarından olan domuz yağı ile yapıldığı için son derece etkili ve kesin sonuçlar verir. Domuz yağı büyüsünde Şeytani ifritler Kullanılır. Bu cinler şeytani oldukları için verilen görevi severek ve isteyerek yaparlar. Bu bakımdan da etkisini kısa sürede gösterir ve bozulmaması için cinler aşırı direnç gösterirler. Bu direnç, domuz yağı büyüsünün kolay bozulamayacağı anlamına gelir.

Özellikle karı-kocayı ayırmak, iş-rızk-kısmet kapalılığı, ticareti ve yükselişi engellemek, Hayatının darmadağın tepetaklak olması için,yıldız dengelerini bozmak, kişiyi toplum ve karşı cinsle olan ilişkilerinde itibarsızlaştırmak amacıyla yapılır. Temelde amaç bir düzeni tamamen bozmak ve dağıtmak olduğu için hızlı ve gittikçe artan seviyede etki gösterir.

Günümüzde ortada hiçbir sebep yokken birbirinden aniden soğuyan eşler veya sevgililer, domuz yağı büyüsü ile ayrılıp boşandıklarından maalesef habersizlerdir. Bu bakımdan evlerin girişinde, içinde, eşyalarda, kapılarda, eşiklerde, kıyafetlerde görülen lekelerden şüphe edilmelidir. Elbette her lekede büyüden şüphelenmek anlamsızdır. Ancak; çıkartmakta zorlandığınız ve sarı tonlarında olan kalıcı bir lekeden şüphe duyulmalıdır. En azından kontrol edilmelidir. Eğer aile ve iş hayatında da problemler varsa şüphenin artması doğaldır.Bu lekeleri sadece kıskanan veya düşmanlık besleyen insanlardan tek diyil yeri gelir bu büyüden dolayı cinler tarafından bile bu kötü habis ruhlu yağı iç çamaşırlara sürebilmektedir.

İş ve ticari hayatta da acımasızca rekabet halinde olan insanların işlerini yok edip dağılmalarını sağlamak için domuz yağı büyüsü yaptıkları bilinmektedir. Maalesef bu tür tespitler çoğu zaman iş yeri dağıldıktan sonra yapıldığı için kurtulma imkânı olmamakta ve domuz yağı büyüsü ile istenen sonuç alınmış olmaktadır.

DOMUZ YAĞI NEDİR

Domuz, Kur’an-ı Kerimde haram kılınan ve ismi özellikle belirtilen tek hayvandır.

“Allah sizlere yalnız leşi, kanı, domuz etini, bir de Allah’tan başkası adına kesilenleri haram kıldı.” (Bakara, 2/173; Nahl, 16/115)

Peygamber Efendimiz (S.A.V.),domuzun satışının, yağının, kandilleri yakma ve gemileri yağlamada kullanılmasına bile müsaade etmemiştir. (Buhari, Büyü, 112)

İslam açısından kesinlikle yoruma kapalı şekilde yasaklanan domuz eti ve domuza ait tüm ayrıntıların (kıl, yağ, deri vb.) aynı zamanda bilimsel olarak da tamamen zararlı olduğu ispatlanmış durumdadır. Domuz eti ve yağında kimyasal olarak zararlı toksinlerin olduğu, insan sağlığına zarar verdiği bilinmektedir. Aynı zamanda fotoğraf yöntemiyle de domuz yağı ve etinin negatifliği net bir şekilde ispatlanmış durumdadır.

Manevi açıdan ise haram ve necis olarak bildirilen domuz yağı, tüm negatif etkileri üzerinde yoğun olarak barındırması, şeytani cinlere karşı cazibe noktası oluşturması nedeniyle yaşanılan mekânlarda bile bulundurmanın sakıncalı olduğu bilinmektedir.Bu etin tüm müslümanlara yemesini hatta dokunması bile haram edilmiştir,buna aracı olanalar bile büyük vebal altındadırlar.

DOMUZ YAĞI LEKESİ NASIL ÇIKAR

Domuz yağı, gözle kontrol edildiğinde bilinen hayvansal yağlardan farklıdır. Normal temizlik malzemeleriyle kolaylıkla temizlenmiyecektir. NOT:Temizliği için sirke suyu,Defne,Zeytinyağı sabunu ile temizleikten sonra doğal torak ile deniz suyu karıştırıp bunun içerisine bir gece bırakmaları gerekecektir.Ancak, büyü yapılarak hazırlanan domuz yağı normal domuz yağından tamamen farklıdır. Rengi açık sarı hale gelir ve kokusu değişir. Çünkü domuz yağı büyüsünde bu yağa birkaç bitkisel katkı ilave edilir. Bu domuz yağının temas ettiği, sürüldüğü yerden temizlenmesi son derece zordur. Zira sürüldüğü yere adeta işler ve bir bütünün parçası haline gelir.

Domuz yağı bulunan bir yerin tümüyle yok edilmesi önerilir. Havass âlimlerinin, domuz yağının bulunduğu bir duvarı tamamen yıkarak yeniden inşa ettikleri bilinmektedir. Temizliğiyle bile uğraşmanın tehlikeli olacağı düşünülmüştür. Ancak, yok edilmesi mümkün olmayan eşyalardan temizlenmesine dair yöntemler vardır. Bu durumda, sirke ve ergenlik dönemine girmemiş kız çocuğuna ait idrar ekstra bu dediğimiz uygulamalara takviye olarak ekliyebilirler. İdrar veya sirke kuruduktan sonra temizlik malzemesiyle temizlenebilir. Günümüzde ev hanımlarının leke çıkarma uzmanlığı (!) bu konuda maalesef yetersiz kalır. İlk olarak kimyasal malzemelerle temizlenmeye çalışılan domuz yağının temizlenmesi daha da güçleşmektedir. Domuz yağı tespit edildiğinde elle temas tavsiye edilmez. Mümkünse bir eldivenle temizleme yapılmalıdır.

Burada en önemli konu, domuz yağı lekesinin temizlenmesiyle domuz yağı büyüsünün etkisini kaybetmeyeceğinin bilinmiş olmasıdır. Domuz yağının o bölgeye sürüldüğü andan itibaren etkisi başlar ve temizlenmiş olsa bile etki devam eder. Bu bakımdan, domuz yağı büyüsü bozulmadığı sürece lekenin temizlenmesi hiçbir anlam ifade etmez.

DOMUZ YAĞI BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Domuz yağına karıştırılan bitkisel malzemeler ve üzerinde yapılan işlemler sonrası şeytani cinler büyünün amacın

a göre kişilere özel olarak görevlendirilir. Bu görevlendirme sonrası zarar verilmek istenen kişinin bulunduğu mekâna veya kişinin kıyafetlerine sürülmesiyle etkileme başlamış olur.

Domuz yağı üzerine görevlendirilen cinler doğrudan kişi üzerinde etkileme yapmaya başlarlar, büyü ve cinler açısından artık domuz yağı lekesinin hükmü yoktur. Domuz yağı temizlenmiş olsa bile etkileme devam eder.Ama Yeni gelecek cinlerin cezbedecek kaynağı kurutulmuş olunur.Domuz yağı büyüsü için mutlaka eve birilerinin girmiş olması gerekmez.

Domuz yağı büyüsü yapabilmek için mutlaka şeytani cinlerle irtibat halinde olmak gerekir. Cinler görevlendirilmeden bir yere domuz yağı bulaştırmanın hiç bir faydası olmaz.

DOMUZ YAĞI BÜYÜSÜ BELİRTİLERİ

Domuz yağı büyüsü eşlerin ayrılması, huzur bozma, ticarette iş-rızk ve müşteri kaybı amacıyla yapıldığı için yapılış amacına göre farklı belirtiler gösterir.

Eşlerin ayrılması amacıyla yapılan domuz yağı büyüsü eşler arasında öncelikle tartışmalar, anlaşmazlık ve uzak durma şeklinde kendini gösterir ilerleyen aşamalarda ise kin, nefret ve tiksinme hisleri şeklinde sonuç verir. Hatta eşlerin birbirlerini domuz gibi gördükleri ifade edilir.

İş, ticaret ve rızk engelleme amacıyla yapılan domuz yağı büyüsü ise iş kaybı, olması gereken işlerin olmaması, müşteri kaybı, varsa ortaklar arasında gerginlik tartışma şeklinde belirtiler gösterir. Kazanılan paranın bereketi kalmaz ve adeta kazanç yok olur gider. Borç artar ve buna anlam verilemez.

Genel olarak hangi amaçla yapılırsa yapılsın domuz yağı büyüsü kişide durgunluk, bunun yanında ani sinirlilik, çevreye nefret ve adı konulamayan huzursuzluk hali olur.

Domuz yağı büyüsü olsun gerek farklı büyüler belirtiler birbirlerine benzerler büyüden kurtulmak için diğer hastalıklarda olduğu gibi sebeplere yapışmak lazımdır. Bunlardan bazıları şunlardır.Sabah-Akşam okunması gereken bazı sureler vardır onlar okunduğu zaman yapılan büyü sizi etkilemez MESALA: Sabah ve Akşam 23 Ayetel Kürsi 11 Felak 11 Nas sureleri okunması durumun da Allah’ın izniyle büyü sizi tutmaz tutsa bile çok tesirli inşaallah olmayacaktır.tabii bunu devamlı yapmak lazım.En doğrusunu Allah bilir.Etrafınıza dikkat etmek insanların sizi kıskanmaması için çabalamak(Elinizden geldiğince) şüphelendiğiniz kişilerin verdiği yiyecekleri yememek.vs. devamlı Allah zikri ile meşgul olmak Allah zikri ile meşgul olan bir kalbe cin ve şeytan ulaşamaz.Orada tutunamaz.Daha kapsamlı korunmak isterseniz eyer Büyük muska dediğimiz yazılar yazıp taşınmasın açısından yapılmakta,her gün bir Yasini Şerif,Saffat,Cin Suresi,son olarakda Bakara suresinin tamamı okunabilir.

DOMUZ YAĞI BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR

Eski zaman dilimindeki insanlar,milletler,kabileler bu büyüyü farklı yöntemlerle çözerlerdi.Örnek olarak Pisliyi pisliklen temizleme uygulamasını yaparlardı.Eşşek arısı,Hamam böceği,Fare,Yarasa kanı,Eşşek,Köpek,Aslan pisliyi,ve en mühümide banyo yapmış gözü kör olan bir kadının kulandığı su,Kendilbenercani,Ulbinemzar suyu ile karıştırıp hem o yağlı bölgeyi silerlerdi,hemde o şahsı tüm vucudunu o suyun içine batır ayin şeklinde besteli düzgün sözcükleri sesli olarak okurlardı.

 

Domuz yağı büyüsü kara büyü grubunda olduğu için büyünün yapılışında şeytani cinler görevlendirilerek yapılır. Her büyü Esma-ül Hüsnalar, Ayet-i Kerimeler ve duaların yardımıyla bozulur. Ancak, burada görevlendirilen cinlerin de yok edilmesi veya görevinden uzaklaştırılması gerekir. Uzaklaştırılmayan cinler bir süre sonra kişi üzerinde aynı etkiyi göstermeye devam ederler. Bu bakımdan domuz yağı büyüsünü bozmak için özel bilgi ve yeterlilik gerekir.

Halk arasında domuz yağı büyüsü bozma konusunda en çok yapılan hata domuz yağı lekesinin temizlenmesiyle ilgili verilen çabadır. Oysaki lekenin temizlenmesiyle büyüler bozulmuş olmaz. Bu bakımdan, domuz yağı büyüsünün bozulması seviyeler üstü bir uzmanlık ve tecrübe gerektirir.

Domuz Yağı Lekesi Neyle Gider?

Domuz Yağı Büyüsü Veya Sihri.

Domuz Yağı Büyüsü Olduğu Nasıl Anlaşılır,Anlarız?

Domuz Yağı Ve Papaz Büyüsü Kessin Çözümü.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here