Domuz Yağı Büyüsü Nedir ve Nasıl Bozulur?

Domuz yağı büyüsü, kara büyülerin en çok başvurulan yöntemlerinden birisi olarak karşımıza çıkar. Haram hayvanların herhangi bir parçasını domuz yağı ile karıştırıp yapılır ve çok etkilidir. Domuz yağı büyüsü yapılırken Şeytani ifritler Kullanılır. Bu yüzden de etkisini kısa sürede gösterir ve bu büyünün etkisini göstermesi için cinler çok direnç gösterirler. Bu büyü çok eski çağlara dayanan köklü bir büyüdür.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Domuz yağı büyüsü bir uzman tarafından yapılır ve büyü yapılmak istenilen kişiye ait bir elbiseye iyice sürülür. Büyü şayet bir ev veya işyerine yapılacaksa kapı girişlerine ve evin görünür yerlerine sürülür. Daha sonra büyüyü yapan kişi ilgili şeytanları çağırır. Araya cinlerde girer ve büyü tesir etmeye başlar. Yani Domuz yağı tek başına bir mana ifade etmez. Domuz yağı leke çıkartılsa bile büyü yine de etkisini sürdürmeye devam eder. Domuz yağı büyüsü için şeytanlar ve cinlerle irtibat halinde olmak gerekir. Bu büyü sıradan kişilerin yapabileceği bir işlem değildir.

Domuz Yağı Büyüsü Niçin Yapılır?

Domuz yağı büyüsü, özellikle karı ve kocayı ayırmak, insanların rızkını kapatmak, ticaretini engellemek, ahlakını bozmak, kişiyi toplum nezdinde önemsizleştirmek için çokça yapılır. Evli çiftler ya da sevgililer, birbirini çok sevenler ortada hiçbir sebep yokken birbirinden aniden domuz yağı büyüsü ile soğumaya başlarlar. Bunun sebebi olarak da Domuz yağı büyüsü olduğundan habersizdirler. Ticaret hayatında da insanlar sürekli olarak rekabet halindedir. Bu da kıskançlığı tetiklemektedir. Bu aşırı kıskançlık duyguları kişileri büyü yapmaya zorlayabilir. Unutmayın en yakınınız bile size büyü yapabilir. Kıskançlık öyle bir duygudur ki insanları imanlarından bile edebilir.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Domuz yağı büyüsü için domuz yağına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu yüzden evin özellikle giriş kapısının, elbiselerin içi, yemek kapları vb. malzemelere dikkatle bakmak lazımdır. Özellikle evdeki bazı çıkmayan lekelere dikkat etmemiz gerekmektedir. Leke çıkmıyorsa uzman kişiye gidilmeli kontrol edilmelidir.

Domuz Yağı Büyüsü Yapıldığının Belirtileri Nedir?

Domuz yağı büyüsü, özellikle karı ve kocayı ayırmak, insanların rızkını kapatmak, ticaretini engellemek, ahlakını bozmak, kişiyi toplum nezdinde önemsizleştirmek için çokça yapıldığını belirtmiştik. Eşlerin ayrılması için yapılan domuz yağı büyüsü eşler arasında tartışmalar baş gösterir. Eşlerin birbirine tahammülü azalır. Birbirinden nefret etmeye başlarlar ve hatta birbirini öldürmek bile isterler. Ticareti bozma ve rızk engelleme amacıyla yapılan domuz yağı büyüsü ise iş bozulmasına yol açar, kişinin borçları artmaya başlar ve aniden işleri ters gitmeye başlar. Büyüye uğrayan kişide halsizlik, sinirlilik, baş dönmesi, kulak çınlaması, kötü rüyalar, kabuslar, el titremesi, evham ve vesvese gibi belirtiler görülür. Dolayısı ile hiçbir sorun yok iken hayatınızda aniden sorunlar ortaya çıkmaya başlamış ise büyüden şüphelenin. Böyle bir durumda bizimle hiç çekinmeden iletişim kurabilirsiniz.

Domuz Yağı Büyüsünü Yapmak Caiz midir?

Domuz yağı Büyüsü kara büyü grubundandır. Kara büyü hakkında Kara Büyü Nedir ve Niçin Yapılır makalemizi okumanızı tavsiye ederiz. Büyü iyi şeylere hizmet ederse caizdir. Bu açından domuz yağı büyüsü kötü amaçlara hizmet ettiğinden yapılması ve uygulanması asla caiz değildir. Domuz yağı büyüsünü asla yapmıyoruz. Bu büyüyü yapmak haramdır. Allah bizi kötü insanların şerrinden korusun.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bütün büyüler bozulmadan önce mutlaka bakım işlemi yapılmalıdır. Böylelikle yapılan büyünün şiddeti ölçülür ve buna göre en uygun yöntem ne ise tespit edilir. Domuz yağı büyüsü yapımında şeytani cinler görevlendirilerek yapıldığından dolayı, her bir büyü Esma-ül Hüsnalar, Ayet-i Kerimeler ve dualar okunarak ancak bozulabilir. Bu tür büyüleri çözmek çok zordur. Konuyla ilgili olarak bu konuda uzman olan, liyakat sahibi olan kişilerin yardımını almak en doğru yöntem olacaktır. Liyakat sahibi olan hoca emrindeki kişileri gönderecek ve size kötülük dileyen şahısları ve şeytanları etkisiz hale getirecektir. Domuz yağı büyüsü kişiler çabalar ile bozulabilecek bir büyü değildir. Bu büyüsünün bozulması için bu işlemi yapmak üstün derece bir uzmanlık ve tecrübe gerektirir.

Domuz Yağı Nedir?

Domuzu ,Allah’ın Kur’an-ı Kerimde haram kıldığı bilinmektedir. Allah sizlere yalnız leşi, kanı, domuz etini, bir de Allah’tan başkası adına kesilenleri haram kıldı.” (Bakara, 2/173; Nahl, 16/115) Peygamberimiz domuzun satışının, yağının kullanılmasının da ayrıca haram olduğunu belirtmiştir. Domuz eti ve yağında kimyasal olarak zararlı toksinlerin olduğu, insanların sağlığına zarar verdiği bilinmektedir Ayrıca Domuz eti ve yağı bilimsel olarak da tamamen zararlı olduğu ispatlanmıştır.

Domuz Yağı Lekesini Nasıl Çıkarabiliriz?

Domuz yağı, bakıldığında diğer yağlardan farklıdır. Bu gözle görülür bir derecedir. Diğer normal yağlar gibi temizlenmez. Domuz yağını temizlemek için Defne, Zeytinyağı sirke suyu, sabunu ile temizlenir. Sonra deniz suyu içine karıştırıp bunun içerisine bir gece bırakmaları gereklidir. Ancak, domuz yağı büyüsü ile normal domuz yağı rengi birbirinden çok farklıdır. Domuz yağı büyüsünün rengi açık sarı hale gelir ve kokusu değişir. Çünkü domuz yağı büyüsünde bu yağa birkaç bitki daha eklenir. Bu domuz yağının olduğu yerleri temizlemek gerçekten de zordur. Çünkü domuz yağının sürüldüğü yer zaten oranın bir parçası olur. Domuz yağını temizlemek bile çok tehlikelidir. Bu yağın sürüldüğü yeri tamamen yok etmek gerekir. Yukarıda belirtiğimiz gibi domuz yağı lekesini çıkarmak ve temizlemek yapılan büyünün etkisini yok etmez.

Her türlü konuda hiç çekinmeden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

1 thought on “Domuz Yağı Büyüsü Nedir ve Nasıl Bozulur?

  1. Esselamu aleykum hocam.Domuz yagi buyusunden illetinden cok sukur verdiginiz dular sayesinde kurtulduk.iki sorum olacak.Suan hic bir sorunumuz yok hamdolsun.Tek sikintimiz geceleri benim esim uykusundan irkilerek kalkmakta acaba bunun sebebi ne olabilir.Ikinci sorum yatak odamizdaki duvara surulmus domuz yagi lekesini bi turlu gecmedi.Sizin bilginiz varmi bunun silinmesi icin ne yapmamiz gerekir.Tesekukur ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir