Ana sayfa Büyüler ve Çeşitleri İfrit Cin Büyüsü Bozma

İfrit Cin Büyüsü Bozma

1
SONY DSC
İletişim

İfrit Cin Büyüsü Bozma.

Cinleri kullanarak,onlar tarafından yapılan büyüler büyük sıkıntılara yol açabilen kötü amellerdir.Cin aracılığlayan insanları biribirinden nefret ettirmek,muhabbetleri ortadan kaldırmak,onları birbirine düşman kesmek doğru şeyler diyidir.Çünkü bunları yüce Rabbim kötü amellerin,ahlakını yasaklamıştır.Bu büyüler yapıldığında karı kocanın yani eşlerin yuvasını dağıtacaktır.Boşanma durumuna kadar götürecek,çocuklar baba sevgisi olmadan büyüyecek,o kişiler iyi eğitim alamıyacak belki kötü yollara sapmış olacaktır.Bir çocuğun hem anneye,hem babaya ihtiyacı vardır.Annenin çocuğuna karşı görevi farklı,babanında aynı şekilde görevi farklıdır.Bu pis uygulamaları yapmadan önce iyice düşünmek gerekir.

İFRİT ile yapılan işlemler cininkinden daha ağırdır.Hatta karı kocanın birbirine saldırmaları,birbirinin canına kastetmeleride olmuştur.Bunun vermiş olduğu olumsuzlukları burada teker teker sıralayalım.1)Birbirlerine nefret kin had safhada olacaktır.2)Yan yana bile gelmekten sakınırlar,gözlerinde bir yılan misali olarak birbirine bakarlar.

Bunları Bozmak Kolaymıdır?Hayır kesinlikle zor bir durumlan karşı karşıyayız.Elhamdulillah çok şükürki Rabbim sırlarla dolu Kuranı Kerimi bize bahşetmiştir.Bu kitabımızın çözmiyeceği konu yoktur!Bizde ayetlere sığınarak bu lanetli büyüleri çözmek için gayret göstermekteyiz.Vatandaşlarımıza bizler şifaya sebep oluyuruz.

Önemli olan inanç ve imandır. Bu işlemin başarısını etkiler iyileşme temizlenme süresini geciktirir. Büyü bozma da herkesin işi değildir. Arapça bilmek ebced ve imla kuralları çok önemlidir. Fotokopi işi asla değildir. Büyü bozma da bizim en büyük silahımız her zaman yüce kitabımız kuranı kerimdir.Önce sorunu tespit edeceğiz. Sonra En kötü kara büyüleri bile bozacağız.Eğer gerçekten sizde büyü varsa bunu bozacağız.Tekrar büyü yapılmaması için bir koruma perdesi oluşturacağız.Bakımı kişiye göre yaptığımız için manevi reçetelerde genellikle kişiye özel hazırlanacak.Size nasıl büyü yapılmış onu tespit edeceğiz.

Örneğin yedirme ile büyü yapılmış ise,Mezara gömülmüş bir büyü var ise,domuz yağı mı sürülmüş evinize iş yerinize ona göre büyü bozma işlemi yapacağız.Ya da kilit mi gömülmüş ise büyü bozma işlemi yapacağız.Büyü bozma işlemi yapılırken Sizin de dikkat etmeniz gereken konular illaki olacaktır.Haram şeylerden örneğin helal kazançla iş yapmak lazım alkolden ve alkollü ortamlardan uzak durmak lazım zinadan uzak durmak lazım kincilik fesatçılık yapmamak lazım.Kötü arkadaşlardan uzak durmak gerekir.Kara büyü grubu büyüler genellikle kafir azgın cinlerle ortaklaşa yapıldığı için büyü bozma işlemi yapılırken şeytan sürekli sizi kötü yola sevkedecektir.Ve bunun için arkadaşlarınızı kullanacaklardır. Mesela sizde bir büyü olayı mevcut diyelim.İnsanlar size uzak duruyor ve yalnızsınız.Sıkıntılarınız var.Büyü bozma işlemi başladığı andan itibaren bir değişiklik olduğunu anlayacaksınız.Bu esnada sizin yanınıza hiç gelmeyen insan size hadi bir iki tane bira içelim diyebilir asla ona uymayacaksınız.Şeytan nasıl sizi cehenneme götürmek için uğraşıyorsa kafir ve azgın cinlerde sizin durumunuzun normale dönmemesi için çalışmaktadır.Her işe besmele ile başlamayı alışkanlık haline getireceğiz.Namaz dinin temelidir.Kaza ve kadere inanmak şart ama samimi şekilde beş vakit namazını kılan birisi kendisini korumaya almıştır.Gerçekten üzerinde büyü olduğunu düşünüyorsanız bizi arıyabilirsiniz.

Ailecek bakımınızı yaptıktan sonra kime büyü yapıldıysa o insan başta olmak üzere ailedeki herkes temizliğe tabi tutulacaktır.
Genelde büyüden temizlik işi 7 gün ile 41 gün arası bitmektedir.
Ben yolu göstereceğim.
1. Alkol alıyorsanız en az 3 ay içmeyin.
2. Sigara yada ara verin 3 ay.
3. Namaz çok önemli buraya dikkat edelim.hiç namaz kılmıyorsanızda perşembeyi cumaya bağlayan yatsı namazını kılacaksınız 12 ayetel kürsi okuyup yatacaksınız.Böylece bir daha da asla ve asla yenilemeyecek.
4.ve bu bozma işlemini ben olabilirim yada başka hocada olabilir yok o hocaya gittim bu hocaya gittim diye anlatmayın.Nereden bileceksiniz düşman belki en yakında.Büyüyü kimin yaptığını sormayın çoğu zaman söylemem fakat benden işlem yaptıran insanlar kendilerine büyüyü yapanın kim olduğunu bir şekilde öğrenir söylemesemde yardımcı olurum.
Gündüz bakım yapsamda yazacaklarımı gece 12’den sonra tütsüler eşliğine yazıyorum.Size fotokopi falan göndermiyorum.Emek harcıyorum,yazıyorum.
Önce tespit şarttır.Bakım şarttır.Belirtilere göre sende büyü var ya da sende cin musallatı var denilemez.Kişi ağır bir psikolojik rahatsızlıkta geçirebilir.Bunu karıştırmamak lazımdır.Bakımımızı yaptık.Sorunu tespit ettik.Sorunu tespit ettikten sonra büyü varsa büyü bozulur,büyü yoksa ona göre ne yapılması gerekiyorsa kişiye o söylenir. Bizim tespitlerimizin reçetesi kuranı kerim ayetleridir.Bu tür şahıslar büyü yapan kötü cinlerle muhabbeti olan kişilerdir.Kısa bir süre sizde iyileşme olsa da sorununuz geçmeyecektir.Çünkü kötü cinler verdikleri hiçbir sözü tutmaz.Kuran ayetleri onları cezalandırmk için en güzel silahtır.

Bozma işlemini yaparken şeytanlar boş durmayacak tabi sizi kötü şeylere yönlendirmeye çalışacaktır. Birazcık sabırla bu iş bitecek.

Marid Azazil Büyüsü Bozma.

Bu şeytani büyülerin etkileri insanlarda ağır bir sorun haline getirir ve büyük tahribatlara,belki geri dönüşü olmayan sonuçlar doğuracaktır.Bununla ilgili eski kitaplarda geçen işlemlerden yardım almak zorundayız.Tahtatail diye 7 isme verilen bir azime daveti vardır.Bununla manevi destekler alarak bu sorunu ortadal kaldırmayı icabet edecektir.Bu demek diyil haşa Kuranı Kerimi arka plana atmaktayız.Kuran en büyük dayanağımız ve desteyimizdir.Onun sayesinde bu dediğimiz ayetlerin hizmetçisi olan isimleri çağırmaktayız.Bi iki isimden örnek verirsek,Cehtehtiyl,Kahtehtiyl,Fehehteteiyl…vesaire

KÖTÜLÜK İçin yapılan büyüdür.Kara büyü insanın hayatına sağlığına mal ve mülküne evine-barkına-hayvanlarına yönelmiş olan “BÜYÜDÜR”

Amacı kötülüktür, zarar vermektir ve cinayete,ölüme kadar gidebilir. Ak Büyücünün tersine Kara Büyücü özverici değil, kibirli ve fırsatçıdır,maddiyata bağlıdır.Allah’tan nefret eder,doğanın kurallarına karşı gelir ve kendisini yüceltebilmek,güçlerini arttırabilmek için her şeyi yapabilir ve yapar.

Yapılan kara büyüyü bozmak için belli bir takım uygulamalar yapılması gerekir,kara büyü bozmak ancak çok iyi bir Hocanın işidir.Öncelikle kara büyü nasıl bozulur sorusuna yanıt vermek için yapılan bu büyünün ne amaçla yapıldığının tespiti gerekir.Bu tespiti elbette siz kendi başınıza yapamazsınız.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here