Ana sayfa Büyüler ve Çeşitleri Kara Büyü Cadı Büyüsü ile Şato

Kara Büyü Cadı Büyüsü ile Şato

0
İletişim

Kara Büyü Cadı Büyüsü ile Şato.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır.

Adından anlaşılacağı üzere kara büyü iyi amaçlar için yaptırılan bir büyü çeşidi olmamakla birlikle kara büyülerin amacı genel olarak bir kişiye zarar vermektir.Yapılış amacı kötülüğe hizmet eden, hiçbir iyi tarafı bulunmayan genellikle kan, balmumu, insan yada hayvan figürü kullanılarak kötülük için yapılan büyü ve çeşitlerine Kara büyü denir. İnsanlık tarihi kadar eskiye dayanan büyü ve büyücülükte Kara Büyüler, en karanlık, soğuk, hayvanlar ve kanlarıyla yapılan büyülerdir. İstenen sonuç; kişinin işi, kendisi yada sahip oldukları için, ölüm, yok oluştur. Bu büyüleri birileri yaptığını diğerleri bozduğunu söylese de; hem kullanılacak malzemelerin elde edilmesinin zorluğu hemde yetersiz bilgiyle yapılması güçtür.

Kara büyüler aynı zamanda bir insanın işlerinin kötüye gitmesi ve o insanı iflasa sürüklemek içinde yaptırılır. Sonuç olarak kara büyü yaptırılan bu insan ticari kayba uğrar artık o insan için yapılacak fazla bir şey kalmaz.

Kara büyüden korunmak için önce kişinin bunu hissetmesi ve akabinde bu büyüyü çözdürdükten sonra güçlü bir koruma vefki hazırlatması gerekir. Aksi halde bu yapılan kara büyü çözülmüş olsa bile karşı taraf yeniden yaptırdığı zaman kişi aynı duruma bir daha düşer. Kara büyülerden korunmanın en iyi yolu koruma vefkleridir sevgili kardeşlerim.

Eğer üzerinizde böyle bir hal hissediyorsanız vakit geçirmeden benimle temasa geçin. Ben üzerinizdeki bu büyüyü çözerim ve gelecekte de korunmanız için size çok güçlü bir koruma vefki yazarım. Bundan sonra hiç bir şekilde korkmanıza gerek kalmadan yaşayabilirsiniz.

Karı Kocayı Ayırma Büyüsü.

Bazı insanlar belli gerekçeler için bazı evli çiftleri yani karı kocayı ayırma büyüsü yaptırarak bu iki insanın boşanmasını isteyebilirler. Bu istemelerinin sebebi çok farklı olabilir çünkü her kişinin bu büyüyü yaptırmak istemesi için kendi kişisel düşünceleri ve istekleri olabilir.

İki Kişiyi Birbirinden Ayırmak.

İki seveni yada iki insanı birbirinden ayırmak için onların bundan sonra birlikte olmamaları sağlamak için yapılan bazı ayırma büyüleri vardır, işte bu makalede sizlere bu detayları söz etmek istiyoruz. Gerek evli iki insan olsun gerekse evli olmayan iki insan olsun…

Kara Büyü Bozma.

Yapılan kara büyüyü bozmak için belli bir takım uygulamalar yapılması gerekir, kara büyü bozmak ancak çok iyi bir medyumun işidir. Öncelikle kara büyü nasıl bozulur sorusuna yanıt vermek için yapılan bu büyünün ne amaçla yapıldığının tespiti gerekir.

Kara Büyü Çeşitleri.

Kara büyülere örnek olarak verecek olursak, sabun büyüsü, kilit büyüsü, domuz yağı büyüsü, balmumu büyüsü ve kaşık büyü gibi bir çok örnek verebiliriz

Kara Büyü Nasıl Yapılır.

Yapılan kara büyüyü bozmak için belli bir takım uygulamalar yapılması gerekir, kara büyü bozmak ancak çok iyi bir medyumun işidir. Öncelikle kara büyü nasıl bozulur sorusuna yanıt vermek için yapılan bu büyünün ne amaçla yapıldığının tespiti gerekir.

Can Bolat, aynı isimli hikayeden farklı olarak, bir savaş ortamında geçiyor. Anka kuşu yarattığı dünyanın etkileyici atmosferinde, 7 Başlı Ejderha farklı isimlerle nam salmış, yürüyen şatosunda yaşayan Büyük aslan isimli bir büyücü hakkında farklı söylentiler sürmektedir. Tuhaf yapısıyla bir ucubeyi andıran yürüyen şatoda gizemli bir yaşam süren yetenekli büyücü Büyük aslan bir kadın avcısı olduğu, hatta onların kalplerini yediği rivayetler arasındadır.Kralın Tası farklı yerlerde Büyücü  ve Sihirbaz Afişta olarak da bilinmektedir.

yoksul Kurdion ise, yoksul bir mahallede yaşayan, kendi halinde bir genç kızdır. Bir gün Büyücü Afişta onu, ara sokaklardan birinde kendisini sıkıştıran iki askerden kurtarır ve Kurdion son derece etkileyici bir görünümü olan Afiştaya âşık olur. Daha sonra Kurdion çalıştığı şapka dükkânına gelen Kötülükler Cadısı Aşuriza genç kıza korkunç bir büyü yapar. Kurdion bu büyü sonucunda çok yaşlı bir kadına dönüşür ve büyüyü bozmak için çareler aramak üzere yollara düşer. Yolda rastladığı bir korkuluk ona rehberlik eder ve Kurdion kendini Yürüyen Şato’da bulur. Burada,  asistanı Enederriza ve geveze ateş cini Keryuşi’ile tanışır.yıllar evvel, henüz küçük bir büyücüyken yakaladığı bir kayan yıldızdır ve onu yaşatmak için yıldıza kalbini verir, bunun karşılığında güçlerini daha etkili bir hale getirir.

Enyail şatosunda temizlikçi olarak yaşamaya başlayan Kurdion, güzel yüreği ve yardımsever, anaç tavırlarıyla herkes tarafından sevilir. Bu sırada savaşın gidişatına etki etmesi için kullanılmak istenen büyücüler arasında Enderriza da vardır ve savaşın sona ermesini istemektedir. Oldukça narsist ve değişken bir ruh haline sahip yakışıklı bir adam olan , Kurdion yardımıyla Kraliyet Büyücüsü ve eski hocası Suliman’la, kalbini çalmak isteyen Kötülükler Cadısı’yla ve kendi karanlık taraflarıyla mücadele etmeye çalışır.

Serzennun farklı yorumu ve yarattığı gizemli atmosfer, hikâyeye farklı bir hava katıyor. Büyücü çok güçlü ama kendi gelgitleri ve zaafları olan narsist bir genç adam olarak resmedilirken, ateş cini Keryuşi gevezelik yapmaya bayılan ve inanılmaz bir mizah yeteneği olan fakat bir o kadar da inatçı, dünya tatlısı bir ateş cini olarak başarıyla ekrana yansıtılmış. Kendisine, yapılabilecek en korkunç büyüyü yapan cadıya bile sevgi ve şefkatle yaklaşan Kurdion

“Yürüyen Şato sevenlerin zaten baştacı ettiği, bilmeyenlerinse devam ettikleri takdirde çok şey kaybedecekleri bir hikaye

Bir şeytanın dünyayı sonsuz karanlığa gömme gibi bir planı vardır. Bu planını gerçekleştirebilmesi için tek boynuzlu atı yok etmesi ve bir masal prensesiyle evlenmesi gerekmektedir. Bu sihir dünyada bu felaketi önleyebilecek tek bir kişi vardır, ormanlar çocuğu Heryuşin. Bakalım Alişer ve arkadaşları prensesi ve bu sihirli dünyayı Tum evreni kurtarabilecekler mi?NOT:Buradaki Hikayelerden bahsetmemizin manası şudur,bunlardan ilham ve bilgiler aldığımızı eski yapılmış büyüleri tespit ettiğimizi belirtmek istedim.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here