Kara Büyü Nedir ve Niçin Yapılır

Kara büyü kötü amaçların yerine getirilmesi için yapılan bir büyü çeşididir. Kara büyü insanın sıhhatine, malına, ruhsal durumuna, evine zarar vermek için yapılır. Başka bir deyişle birisi karşı tarafa hangi açıdan zarar vermek istiyorsa kara büyüyü o şekilde yapar veya yaptırır. Kara büyü dinimizce haramdır. Kara büyü yaptırmak çok büyük bir günahtır. Büyü nedir ile alakalı yazımıza ayrıca göz atmanızı tavsiye ederiz.

Kara büyüye uğrayan kişi üzerinde çok negatif etkiler görülmektedir. İnsanların ölümüne dahi sebep olabilen kara büyü çeşitleri bulunmaktadır. Kara büyü uzak durulması şart olan bir büyüdür. Kara büyü yalnızca büyü yapılan kişiyi kişiyi değil, yapanı ve yaptıranı da etkileyebilecek negatif bir güce sahiptir.

Şayet aniden ortaya çıkan ve hayat şeklinizi hiç bir sorun olmamasına karşı olumsuz etkileyen bir durum varsa büyüye uğradığınızı söyleyebiliriz. Böyle bir durumda bizimle iletişime geçerek bakım işlemi yaptırıp durumunuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bakım işlemi sonucunda büyü tespit edilirse derhal büyünün bozulması gerekmektedir. Büyü asla ihmale gelecek bir konu değildir.

Yüce kitabımıza Kuranı kerim bizlere kötü amaçla büyü yapanlara karşı daima Rabbimize sığınmamız emretmektedir. Felak suresinde kötülük için yapılan büyüler için Rabbimiz şöyle buyurmaktadır: De ki: “Yarattığı şeylerin kötülüğünden, karanlığı çöktüğü vakit gecenin kötülüğünden, düğümlere üfleyenlerin kötülüğünden, haset ettiği vakit hasetçinin kötülüğünden, sabah aydınlığının Rabbine sığınırım.”

 

1 thought on “Kara Büyü Nedir ve Niçin Yapılır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir