Ana sayfa Büyüler ve Çeşitleri Muhabbet Büyüsü Ebced İle

Muhabbet Büyüsü Ebced İle

1
İletişim

Muhabbet Büyüsü Ebced İle

Muhabbet duasını Yazmadan Önce o kişilere bu duanın faydalı olup olmayacağı,yada bu iki şahsın birbirleriyle uyumlu olup olmadığını tespit etmek lazım.İkincisi bu yapılacak büyü yöntemi bir fayda sağlayıp sağlamıyacağını bunuda ortaya çıkarmamız gerek.Bu çalışmamız kişilerin ismini ve anne isimlerini alıp Ebced Hesabıylan bilip çözmek gerekir.Çıkan sonuca göre hareket ettiğimiz zaman işin müsbetliği açıdan iyi olacaktır.Hem bu muhabbeti isteyen şahıslar memnun kalır hemde hocanın işi daha düzgün ve kolay olacaktır.

Muhabbet Büyüsü Cifir İle

Bu ilmi bilen çok nadirdir.Dünyada bunu bilenler çok azdır.Çünkü bu ilim öyle bir ilimki direk Yce Alim olan Allahın direk korumasındadır.Dilediğine ancak verir.Bu ilim yüksek bir maneviyat gerekir.Yoksa yarım yamalak olacak ve net bir şeye sahip olunmayacaktır.Bu konu çok uzun bir geniş açıklaması vardır.Bunu biz burda saatlerce anlatsak bile yetmiyecektir.

Muhabbet Büyüsü Remil

Remil ilmi Hz Danyaldan Hz İdris,Hz Süleymana kadar dayanmakta.Bu ilimlen çok alim meşgul olmuş zamanımıza kadar gelmiştir.Bu ilimde manevi ve ilham tarafı biraz mevcuttur.Bununla karı kocaya hangi dua yazılırsa faydalı olacaktır,sevgi ve muhabbetleri bunula artacakmıdır,huzurları tekrar tesis edilecekmi,birleşmeleri yine olacakmı gibi sorulara cevap verecektir.Yada bir kızı istemeden önce bu evlenmek istediğim şahıs benim için hayırlımı diyilmi diye bakmaktayız.Hatta herhangi bir konu içinde bizden sorabilir cevapları alabilirsiniz.Remil Kişileri analiz edebilecek kadar büyük ve geniştir.

Bir çok kişi özellikle muhabbet büyüsünü duysada nasıl yapılacağını ve etkili olarak kimlerin yapacağını bilemez

Muhabbet Büyüsü Yaptırmak  Matlubun yanına varmadan bu size verdiğimiz duayı matlubun yanına varınca yüzüne karşı sıcak nefesle üflenir. Okuma ile üfleme arasında konuşma ve uzun yolculuk, veya başka bir meşguliyet olmamalıdır. Meryem Suresi ile Muhabbet Büyüsü meryem suresi temiz iki adet kagıda Misk.Zaferan ve gül suyu karışımlı mürekkebi ile yazılır bu yazılan kağıtlardan birisi suya ıslatılır biriside üzerinde taşınır suya ıslatılan kağıt içirilir,içirilemezse gelip gectigi yola veya evinin önüne dökülür.

Etkili Muhabbet Büyüsü Kevser suresi tatlı bir şey üzerine harflerinin adedi kadar okunur. Okumaya başlamadan evvel niyet edilmesi gerekir. Bunu İstediğiniz niyet ettiğiniz şahsa yedireceksiniz.Muhabbetle Aşık Etme Yolu

Muhabbet mevzusunda kuranı kerimdeki muhabbetten bahseden ayetlerden istifade edilebilir.Bu ayetler harflerinin adedi kadar yahut 10 er defa okunmaya devam edilip dua edilerek hadimlerinden yardım istenir. hadimleri bu sure-i şerife hakkı için bu tatlıyı yiyen kimsenin kalbine falancaya karşı Allah’ın izni ile muhabbeti Sevgiyi Aşkı koyun Diye hadimlerinden yardım istenir.

Sevgili İçin Muhabbet Büyüsü Yapmak

Eşini çocuğunu terk etmiş birinin itaatlı bir şekilde dönmesi için bu duayı yazıp veriyoruz ve onu havaya asarsanız,en kısa zamanda size dönmüş olur.

Sevdiğin Kimseyi Kendine Isındırmak İçin Dua

Ve kale nisvetün fil medineti imraetül azizi türavidü fetaha an nefsihi kad şeğafeha hubben. Allahümme a’şık fülan binti fülan kema a’şakte imraetü aziz ala yusüf bin ya’kub feinneke kaadirun ala zalike ve zalike alellahil yesiyr.

Bu dua yedi kez yazıyoruz arzu edilen kişiye içirilir yada kırkbirkez suya veya şekere okuyoruz o kişilere yedirilir ise karşılığında o kimseden derin bir sevgi ve muhabbet görür.

Muhabbet büyüsünde kuranı kerimdeki muhabbetten bahseden ayetlerden istifade edilebilir. Şöyleki. Bu ayetler harflerinin adedi kadar yahut 100 er defa okunmaya devam edilip dua edilerek hadimlerinden yardım istenir.

Yine Aşağıdaki duada Muhabbetin daha güzel olmasını kolaylaştıracak dualardandır. “VE ELQAYTÜ ALEYKE MEHEBBETEN MİNNİ” Yukarıdaki ayeti kerime mum üzerine 41 adet okunacak ve filan kişide benim sevgimden aşkımdan böyle yansın ve bir an evvel bana dönsün (burada niyet söylenecek okişinin ismi zikredilecek) deyip akşam ezanından sonra yakılacak.. Bu uygulamayı yaptığınız niyet ettiğiniz uyguladığınız kişi nerede ve ne kadar uzakta olursa olsun döner gelir ve sizi sevmiş olur.

 

 

1 YORUM

  1. Yeriniz nerde acaba bize her ay yenileme yapıyor yakın bir akrabam bunu engellemek için ne yapmamız gerekiyor sabah akşam dualarlayiz ama her ay tekrar aynı sıkıntılar bozduruyoruz bir daha bir daha yapıyor 3 yıl oldu bıktık artık yardım edin

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here