Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır ve Bozulur?

Bu yazımızda papaz büyüsü nedir, nasıl yapılır, nasıl bozulur, niçin yapılır gibi çok sık sorulan ve tarafımıza bu konuda oldukça bilgi sorulduğundan konuyu açıklamaya çalışacağız.

Peki Papaz Büyüsü Nedir?

Papaz büyüsü, kadınların aybaşı (adet) kanı, ölü toprağı, meni, kefen bezi ile yapılan ve çok daha önceki dönemlerden kalan son derece tesirli bir büyü çeşididir. Süryanice ve İbranice dualar kullanıldığı için papaz büyüsü ismini almıştır. Papaz büyüsünü yalnızca papazlar yapmaz. Bu büyü halk arasında kulaktan kulağa yayılmıştır. Ancak ne için yapıldığı veya kimler tarafından yapıldığı bilinmeyen bir büyüdür. Papaz büyüsü amacına göre hem bir kara büyü çeşidi hemde ak büyü çeşididir. Hayırlı işler için yapılabileceği gibi hayırlı olmayan işler içinde yapılmaktadır.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz büyüsü dallanmış bir büyüdür. Yani tek bir amaç için yapılan bir büyü türü değildir. Bu sebeple yapılışında da birçok farklı yöntem mevcuttur. Bu büyü kilise papazları tarafından yapılabileceği gibi hocalar veya havas ilminde derinleşmiş hocalar tarafından da yapılabilmektedir. Ancak şu duruma dikkat edilmelidir ki kendisini hoca, dertlere derman olarak tanıtan bazı para avcılarına fırsat verilmemelidir. İnternette ve bazı kitaplarda bu büyü hakkında bazı yönlendirmeler ve bilgiler mevcuttur. Ancak sakın ola ki bu bilgi kirliliğine aldanıp evde kendi başınıza büyü yapmaya kalkmayın. Aksi takdirde bu büyü başınıza kötü işler gelmesine neden olabilir.

Papaz Büyüsü İle Sevdiğinizi Kendinize Aşık Edin

Bir tür bağlama büyüsü de olan Papaz büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için danışmanlık hizmeti için müracaat eden kişilerin akıllarında eğer yapılırsa bu büyünün bozulamayacağı konusunda endişeler olduğunu fark ettim. Öncelikle bir büyünün tesirinin olması için Allah’ın izni olması gerekmektedir. Şüphesiz ki sınırsız güç Allah’ındır. Ancak tarafımca yapılan bakım çalışmaları ve enerji analizleri sonucunda uygulanan adımlar sonucunda Allah’ın izni ile Papaz büyüsü bozulabilmektedir. Detaylı bilgi için veya sorularınız var ise telefon ile veya ziyaret ederek sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur?

Öncelikle bizi ziyaret eden, danışmanlık hizmeti alan kişilerde gördüğümüz en çok durum kişinin yanlış yönlendirilmesi durumudur. Öyle ki Papaz büyüsü çözeceğiz diye insanları maddi zararın yanında depresyonlara girmesine de neden olmaktadırlar. Papaz büyüsünün çözülebilmesi için öncesinde hastaya bir detaylı bakım yapılıp ne türden yapıldığı anlaşılmalıdır. Sonrasında ise çeşitli yönlendirmeler ve Allah’ın izni ile bu büyü çözülecektir.Papaz büyüsünü bozmak oldukça zor bir işlemdir. Papaz büyüsü çok zor bozulan büyü çeşitlerinden biridir. Papaz büyüsünün çözümü için çeşitli metotlar vardır. Evvela papaz büyüsünü bozmak için kişinin çok iyi derecede havas ilmine sahip olması gerekmektedir. Papaz büyüsünden sakınmak ve maruz kalmamak için Nas Suresi, İhlas Suresi, Felak Suresini sürekli okumalarını tavsiye ederim. Ancak papaz büyüsüne maruz kalmış iseniz ilim sahibi bir hocadan yardım almanız gerekmektedir. Papaz büyüsü şahsi gayretlerle bozulacak bir büyü çeşidi değildir.

Papaz Büyüsü Duası

Papaz büyüsü duası toplumda sıkça sorulan sorulardan biridir. Aslında Papaz büyüsü diye bir dua olmamasına rağmen internette yer alan kirlenmiş bilgiler yüzünden hocam bize papaz büyüsü duası yazar mısın tarzında birçok insan gelip bilgi almak istemektedirler. Papaz büyüsü duası hali hazırda bilindik bir dua değildir. Yalnızca bazı papazların din ve mezheplerine göre nesilden nesile yalnızca aile arasında aktardıkları bir takım papaz büyüsü duası bulunmaktadır.

Papaz Büyüsü Belirtileri ve Etkileri Nelerdir?

Papaz büyüsüne tutulduğunu zanneden kişiler öncelikle gerçekten papaz büyüsü mü yaptırıldığını öngörmek için danışmanlık hizmeti alıp bakım yaptırmaları gerekmektedirler. Papaz büyüsü amacına göre farklı etkiler gösterebilmekle beraber genelde kulağa fısıldama, uykuların sürekli bölünmesi, rüyalarda bazı kişilerin sürekli görülmesi, kişinin ailesinden arkadaşlarından soğuması, evli olmayan kişilerin kısmetinin kapanması, çalışan kişilerin işinde sürekli problemler yaşaması gibi şekillerde görülebilmektedir. Bu büyü genellikle hayvan kemiklerinden, tüyünden veya kanından yapılmaktadır. Bazı durumlarda adet kanından da yararlanıldığı görülmektedir. Süryani dilli ile yazılan yazılarla yapılan bu büyüyü genellikle eski dönemlerde kilise Papazları yapmaktaydı. Bu sebeple de bu büyünün adı Papaz Büyüsü olarak kalmıştır.

Papaz Büyüsü Niçin Yapılır?

Papaz büyüsü genelden ulaşmak istenilip ancak elde edilemeyen kadın veya erkeğin karşı cins için yaptırdığı bir bağlama büyüsüdür. Halk arasında büyü yaptırmak isteyen kişiler papaza giderek dertlerini anlatırlar günah çıkartırlar daha sonra da papaz tarafından istenilen kişiye papaz bağlama büyüsü yapılırmış. Günümüzde de havas hocaları tarafından bu büyü yapılabilmektedir. Papaz büyüsü yaptırmak isteyen kişiler veya üzerinde papaz büyüsü olduğunu düşünen kişiler ofisimize gelerek veya telefonla arayarak bilgi sahibi olabilirler.

Bir Kişide Papaz Büyüsü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Papaz büyüsü oldukça güçlü ve sonuçları kesin olan bir büyü türüdür. Bu büyü yapıldığında geri dönüş imkansız olmasa da oldukça güçlü bir büyü olduğu için bozulması da zordur. Kişide halsizlik, ansızın darlanma gibi etkiler ortaya çıkarır. Ancak diğer büyülerde olduğu gibi delirmeler, hırçınlaşmalar gibi etkiler bu büyü de görülmez. Eşiniz eve gelmiyor mu veya sadakatinden şüphe mi duyuyorsunuz? Bu durum kişiler için bir sorun olmamalı. Tarafımca yapılacak olan Papaz büyüsü ile Allah’ın izni ile eşiniz size eskisinden bile daha bağlı olacak ve gözü başka kadınlarda olmayacak. Veya çok sevdiğiniz ve sizi de sevdiğini düşündüğünüz birisi sizden soğudu mu? Hiç merak etmeyin sevdiğiniz kişi terapiler sonucunda sevginize karşılık verecektir. Size veya sevdiğinize papaz büyüsü yapıldığını mı düşünüyorsunuz? Bizi arayın hocamız sizlere uzaktan bakım ve yönlendirmeler ile yardımcı olsun. Şunu unutmayın ki Allah istemediği sürece hiçbir büyü tesir göstermez.

Her türlü konuda hiç çekinmeden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

1 thought on “Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır ve Bozulur?

  1. Hocam benim bir kamyonum var iki senedir satlığa koymuşum tek bir müşteri bile gelmiyor nedeni nedir?cozum bulabilirmiyiz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir