Ana sayfa Dua Hazinesi Tüm Manevi Hacet Ve İsteklerin Olması İçin Dua

Tüm Manevi Hacet Ve İsteklerin Olması İçin Dua

0
İletişim

Tüm Manevi Hacet Ve İsteklerin Olması İçin Dua.

Bu Konuda en tesirli dualarlan yuce Allaha el açmamız gerekir.Halis bir niyet ve inaarak huşu ile edilen duaların geri çevrilmesi mümkün diyil.Ancak dualarımız kabul edilmesse bilki bizde bir kusur mevcuttur.Aklınıza gelen tüm manevi hacet ve isteklerimiz için bizim yaptığımız ayetleri ebced hesabıylan vefke çeviriyoruz.Bu vefki üzerimizde taşıyıp dua ettiğimiz zaman daha süratli icabet edecektir.

Zayıflık Ve Tembellik İçin Dua.

Bu konuda ayet ve esmalar bu zayıf ve tembelliğimiz için şifa kaynağıdır.Bununla alakalı kişilerin ismine denk gelen esma ve ayetleri sayısal rakamlarla çıkardığımızda ve bu şekilde dualarımızı ettiğimizde iyi bir sonuç verecektir.

Can Ve Mal Güvenliği Dua.

devrimizde kaza,bela ve can ve mal güvenliği mühimdir.Ülkemizde ve dünyadaki olan artış gösteren olaylardan muhafaza edilmek için Ayet ve sureleri muska şeklinde yazıp üzerimizde taşıdığımızda inşaallah bizi bir kalkan gibi koruyacaktır.Bir tatile veya sefere çıktığımızda gözümüzün arkada kalmaması için hırsızlık,yangın vesaire olan durumlar için dualarla muhafaza edebiliriz.

Zelzele Yani depremden Korunmak İçin Dua.

Ülkemiz Deprem,zelzele kuşağındadır.Bu tehlikelerden doğa olaylarından korunmak mümkündür.Muhafaza ayetleri bu konumuza kesinlikle derdimize çaredir.Bizi bu büyük toplumsal olaylardan koruyacaktır.

Havadaki Kazalardan Belalardan Muhafaza Ve Korunmak için Dua.

Bir uçak,Paraşüt vesaire yolculuk veya keyif için bu araçlara bindiğimizde havada oluşabilecek kazalardan sağ salimlen kurtulmak için hem üzerimizde taşıdığımız dualar hemde okuyacağımız esmalar bizleri inşaallah yüce Allahın izniyle koruyacaktır.

Bu kötü olumsuzluktan zayıflıktan kurtulmak için,zinde hale gelmek,Bu Tembelliği Ağırlığı Gidermek İçin,

Yıldırım Çarpmasından Korunmak İçin Dua.

Gök gürültüsünden oluşan doğa olaylarından biri olan yıldırım,şimşekten korunmak ile ilgili yüce Peygamberimiz,Alimler,evliyaların bize tavsiye ettiği çoketkili denenmiş ayeti kerimelerlen bu sıkıntıyı,tehlikeyi rahatlıkla atlatabiliriz.

Yitiğini veya Parasını Eşyasını Bulmak İçin Dua.

Herhangi bir eşyayı Para,Altınımız kaybolmuşsa yada nereye koyduğumuzu,bıraktığımızı hatırlamıyorsak böyle şeyler için manevi olarak ayeti kerimelere müracaat ederek o yitiğimizin yerini tespit edebiliriz.

Unutkanlığı Gidermek İçin Dua.

Daha çok unutkanlığı hiç olmayan şahıslar için daha geçerlidir,okuduğumuz bir kitap,Roman,yada okul ile ilgili üniversite sınavına hazırlık için yaptığımız çalışmaları aklımızda hiç tutamıyorsak,unutuyorsak bu konuyla alakalı denenmiş iki işlemimiz vardır.

Sınav İpi.

Kpss,Üniversite,yüksek lisans,tüm sınavlar için daha başarılı olmak adına denemeli yaptığımız şu işlem vardır.gelen şahısların sınavda heyecan,stres yapmaması için sınav ipi dediğimiz işlemi ipe duamızı okuyup üfleyerek o şahsın koluna bağlaması yeterli olacaktır.

 

Tarladaki Mahsulun Zarar Ve Ziyandan Korunması İçin Dua.

Zarar ve ziyana düşmekten kurtulur.Ziraatın.ağaçların meyve ve mahsülü bereketi artırmak,haşerelerden fare,çiyan,yılan,sineklerden vesaire muhafazasını etmekle ilgili yazdığımız duayı tarlanın dört etrafına asacaktır.İnşaaallh artık tüm bu tehlikelerden koruyacaktır.

Sevilen Ve Aranılan Bir Kimse Olmak İçin Dua.

Sevilme konusunda ızdırabı olanlar,yada toplum tarafından sürekli itham,kötü laflar edilen,dışlanan kişilerin böyle bir sıkıntısı mevcutsa yazdığımız dua üzerinde taşınmasıylan son bulacaktır.Tüm insanlar tarafından sevilecek o kişinin muhabbeti onların kalbine girecektir.Devletin üst makamında olanlardan hürmet saygı sevgi görecektir.Yapmış oldukları müracaatlar geri çevrilmeyip hemen istekleri yerine getireceklerdir.

Sözün Tesirli Olması İçin.

Bir öğretmen hoca yada vaizlerin sözünün tesrli olmasını istiyorlarsa bize müracaat ettikleri takdirde kendilerine bitkisel mürekeplen yazdımız duayı taşıdıklarında,artık daha dikkatlice toplum tarafından dinlenecek canı gönülden konuşmalarını sohbetlerini dinleyecektir,Aynı zamanda bu dua o kişinin kabiliyetinide artıracaktır.Tüm Konuşmaların Geçerli olması adına,çok tesirli bir işlemdir.

Şan Ve Şerefin Yükselmesi için Dua.

İster iş aleminde ister devletin bir mevki makamında bulunan şahıslar için özellikle yaptığımız bu girişimle o şahısların hem şanı şerefi,şöhreti dahada artacak dahada kariyerinde yükselecektir.

Rüyada İstediğini Görmek İçin.

Merak ettiğimiz çok şeyler vardır.Bir konunun doğruluğunu bilmek adına,yalan veya doğru olduğundan emin olmak için,yada çözülmesi zor bişeyin açığa çıkarmak adına rüyalarımızda gerçeğini görmek isteriz.yazdığımız duayı o kişi sadece yastığının altına koyması yeterli olacaktır.

Sel Baskınına Engel Olmak İçin Dua.

İklim deyişikliyinden dolayı gün geçtikçe bu konu dahada artarak önem arzetmektedir.Bilim adamların illeriki yıllarda sel felaketlerinin çoğalacağını can ve mal kayıplarının olacağını söylemektedir,Hava kirliliğinden dolayı asit yağmurlarınında çoğalacağını söylemişlerdir.Bizi,evimizi bu doğa olaylarından dualarla koruyabiliriz.

Önemli Bir Hususta Başarılı Olmak İçin Dua.

Önemli bir işin hal olması için,Bir şahısta,devlet katında olmasını istediğimiz bir istek,meseleyi reddedilmemek için o kişilere gitmeden önce okunan ve taşınan dualarla geri çevrilmeyecektir,başarıyı elde edecektir.

Nikah Sırasında Bağlanan Kimsenin Bağını çözen Dua.

Nikaha doğru bizi çekemeyenler bizim o kişi ile evliliğimizin ters gitmesi erkeklik bağının kapanması,evlendiğimiz şahıslan birleşememezi aynı yatağı paylaşmamamız için büyüler yapmaktalar.Bu büyünün etkisinin ortadan kalkmasını hanımıylan birleşmesini sağlamak için 4 uygulamaylan bu sorunu kökten inşaallah ortadan kaldırıyoruz.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here