Uyuşturucu, Alkol, Kumar, Fuhuş, Madde Bağımlılığından Kurtulmak ve Bırakmak İçin Dua

Uyuşturucu,Alkol,Kumar,Fuhuş,Madde,Bağımlılığından Kurtulmak,Bırakmak İçin Dua.

Esrardan Kurtulmak İçin Okunacak Dua.

Bunun için Aylarca Özel bir çalışma yaptık.sonunda Rabbime binlerce Şükürler olsun Bu İletten Kurtulmak İçin muvafakiyet sağladık.Esrardan tamammen o kişinin gözünde kararması için,nefret etmesi,bir daha yaklaşmaması için bir duamız var,bu duayı yazıp o kişinin bu illetten uzaklaşmasına sebep olmaktadır.

Madde Bağımlılığından Kurtulmak İçin Dua.

Aynı şekilde duamız Bu konu içinde geçerlidir.Yaradanın izniyle bir daha ağzına almayacak ve nefret edecek.Canı istese bile onu engelleyen bu manevi güç içmemesi için bir sed olacaktır.

Uyuşturucu Kullanana Okunacak Dua.

Yıllardan beri bağımlı olsa bile Bu dua onu engelliyecektir.Her ne kadar uyuşturucadan dolayı yerinde duramayan sürekli gözü onu arayan biri bile olsa Şifasını Bulacaktır.

Kumardan Kurtulmak İçin Okunacak Dua.

Kumar illeti rüyasına bile giriyorsa sürekli onu oynaması için içi içini yiyiyorsa bile,tüm parasını bu yolda harcayan birine bu işlem çözüm olacaktır.

Kumar Oynayan Kişiye Okunacak Dua.

Sigaradan Kurtulmak İçin Dua.

Tüm insanların muzdarip olduğu en mühim olan nokta,SİGARA’dır.Bunla alakalıda çözümü çok şükür bulduk bu bir mucize gibidir.İnanın bu uygulamayı duayı kullanın sizlerde şaşırıp hayretler içerisinde kalacaksınız.

İçkiyi Bıraktırmak İçin Dua.

Evine sürekli içkiden dolayı hep geç gelen,ve karısıylan tartışan zarar verenler bile bu duanın sayesinde bu ızdıraptan kurtulmuştur.

Alkol Alışkanlığından Kurtulmak İçin Dua

Eşim İçki İçiyor Ne Yapmalıyım?

Sigara İçki Uyuşturucu Kurtrulma Yolları.

Kötü Ahlaktan Kötü,Huy Alışkanlıklardan Kurtulmak İçin Dua.

Kötü huylu ,sinirli,asabi,ağzı bozuk olan için duamız çok başarılıdır.Tüm bu saydıklarımız emellerden onu kurtaracak,ahlakı güzeleşecek artık sabırlı ve iyi niyetli biri olacaktır.

Zinayı Bıraktıran Engelliyen Dua.

Zinadan kurtulmak için kişiyi zina konusunda bağlamaktayız.Bir daha bu büyük olan günaha girmeyecektir.Meyletse bile başarılı olamayacak.

NOT:Yapabileceğiniz bir uygulamayıda aşağı kısımda verdik,vermek zorundayız.Bazen bu dauda fayda sağlmaktadır.Mühim olan duamız ise teknik bilgi ve arap diline vakıf olması gerektiği için ve yazılar arapça yazılacağından diyer işlemi burada açıklayamadık…

Kocanız veya çok yakın sevdiğiniz biri aşırı derecede alkol mu tüketiyor ve bu her alkol aldığında yakınında kim var ise ona kötülük yapabilecek birimi aileniz bu durumda dağılmak üzere mi?

Beynimizde hissetmemizi ve hareket etmemizi sağlayan birçok kimyasal madde vardır. Kötüye kullanılan ve bağımlılık yapan birçok madde farklı yollarla beyine ulaşarak normal olan hissetme biçimimizi değiştirirler. Vücuda giren bu maddeler normal olan sağlıklı vücut işlevlerini bozarlar ve onları olumsuz etkilerler.

Kötüye kullanılan bütün maddelerin temel etkileri beyinde olmaktadır. Beyine ulaşabilmek için izledikleri yollarda görülen farklılıklar etkileme sürelerini ve etki şiddetlerini belirtmesi açısından önemlidir. Her kullanım biçiminde maddeler beyine kan dolaşımı yoluyla ulaşır ve her kullanım biçiminin kendine özgü tehlikeleri vardır.

Uyuşturucadan Kurtulmak İçin Dua.

“Bismillahirrahmanirrahim. Ya eyyühellezine amenu innemel hamru  vel meysiru vel ensabü vel ezlamüricsün min ameliş şeytani fectenibühü lealleküm tüflihun innema  yüriydüş şeytanü en yükaa beynekümül adavete vel bağdae fil hamri vel meysiri ve yesuddeküm an zikrillahi ve anis salati fehel entüm müntehun.Ve etiy’ullahe  ve etiy’ur rasule vahzeru.Fe in tevelleytüm fa’lemu ennema ala resunlinel belağulmübin.Allahümme huz hubbül  hamri vel meysiri bihakkı kelamukel kadim ve rasulikel kerim ve bielfi  elfin la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim.Ve bi hakkı Muhammed Mustafa salllahü aleyhi ve sellim.”

Perşembe gecesi suya 41 kez okuyup  7 kez içilmesi,başkası için yapılacak sa da suya okuyup 7 defa içirilmesi sağlanır.Daha fazla içilmesinde sakınca yoktur.

Benim tavsiyem Perşembe gecesi Allah rızası için 2 rekat kılıp niyet etmek.Önce Allah’a Hamd ve senadan sonra salavat getirmek ve sonra bu duayı okumak daha iyi olur.

1 thought on “Uyuşturucu, Alkol, Kumar, Fuhuş, Madde Bağımlılığından Kurtulmak ve Bırakmak İçin Dua

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir