Ana sayfa Büyüler ve Çeşitleri Vedud Büyüsü

Vedud Büyüsü

3
İletişim

Vedud Büyüsü.

Bu isim Allahın gizli isimlerinden bit tanesidir.Sırlı bir isimdir.Bu daha çok kalpleri çekmek,Muhabbet sağlamak için en kuvvetlisidir.Bununla ilgili kitaplarda kaynaklarımızda çokca bahsedilmektedir.Bu ismin uygulamaları çoktur.Bazen bu isim kalbini çevirmek istediğimiz şahısların isim adedine göre ebced hesabıylan bulup zikir şeklinde günün farklı farklı zamanlaında çekilmektedir.Karı koca arsında muhabbet sağlanması,eşlerin arasını birbirine karşı sevgi muhabbetin olması,kin ve öfkenin sevgiye çevirmek,ısındırmak için birebirdir.Bazen bunun vefkide matematiksel ebced hesabıylan yapılıp karşı tarafın bizi sevmesi aşkla kalbinin yanması için bu dua muska üzerinde taşınması gerekmekte,en iyiside suyun içine bırakıp o kişiye içirilmesi daha tesirlidir.

Ya Mubin Aşk Büyüsü.

Mubin ismi Büyük sure Kuranın Kalbi Yasini Şerifin yedi yerinde geçmekte,zikredilmektedir.Buda aynı şekilde araları bozuk olan,birbirinden nefret edenler için faydalı bir esmadır.NOT:Aynı zamanda tüm olumsuzluk yaratan Kara Büyüleride bu esmaylan inatçı büyüleri bozduğuna şahit olmuşumdur.Kendim uygulamışım.

Hannan İsmi İle Sevgi Büyüsü.

Hannan ismi sırlı bir isimdir.İslam öncesi dinlerdede kullanılan yüce Allahın saklı isimlerinden olduğu çoğu yerde bahsedilmektedir.Kimileri bu isim ‘İsmül Azam’dır denilmiştir.En iyisini bilen yüce Kadiri mutlak olan Allahtır.Rabbim bizleri doğru şeyleri nasib ettirsin.Bu isminde yuvası dağılacak olan aileler için çokca kullanılmıştır.Bununla muhabbet,Sevgi,Aşk,ayrılmış olanlarınTekrar birleşmeleri huzurun sağlanması,kalbleri birbirine çevirmek,sevdirmek için iyi bir yol ve hasenattır.

Mennan Büyüsü.

Mennan ismi Daha çok ervahların yardımını alan,tesiri yüksek huzur,saygı ve sevgi,ailelere mutluluğu getiren sırrı kadim olandır.Bu isimlen yapılan ameller söylenildiği şekilde,eksiksiz yapıldığı takdirde faydasını göreceklerdir.

Deyyan İle Muhabbet Büyüsü.

Bu bir kaç sırlı isimleri bir araya getirmememin sebebi müslüman kardeşlerimiz için kolaylık olması,iyi anlaşılması için özet bir şekilde açıklamayı uygun gördük,kolaylık sağladık.İnşaallah bir nebze faydalı olduysak bu bizim için mutluluktur.Deyyan ismi kuvvetli bir celbiyedir.Karı koca,eşler arasındaki kırgınlıkları gideren,Anne,Baba evlat arasındaki sıkıntıları kavgaları bitiren sevgiye,huzura muhabbetin olmasını sağlayan bir duadır.

 

Sevgi Büyüsü birisinin sevgisini kazanmak onun kalbine kayıtsız şartsız girmek için yapılan işlemlerin genel metodudur. Sevgi Büyüsü ak büyü cinsi uygulamadır.Ve bir çok çeşidi bulunmaktadır. En etkili Sevgi Büyüsü tılsım şeklinde hazırlananlarıdır.Bu uygulamaların başarı oranı hem çok yüksek hemde bozulmaları çok zordur.

Sevgi Büyüleri Ve Çeşitleri;

Eşler Arası Sevgi Büyüsü
Sevdiğinizin veya Eşinizin veya Hayat arkadaşınızın geri gelmesini,sizi aramasını istiyorsanız Bu büyü çeşidi etkili bir yöntemdir,kisa zamanda olumlu sonuclar alınır
Bu büyü diğer büyülere hitaben daha olumlu sonuçlar vermektedir.

Sevgi Büyüsü Yapma

Sevgiliniz ve Eşiniz tarafından terk edildiyseniz veya aranız bozuk olan herhangi bir kişi ile tekrar aranızı duzeltmek,bağı kuvvetlendirmek istiyorsanız Sevgi büyüsü yaptirmaniz mümkün olacaktir bu etkili bir büyüdür.

Genellikle karşıdaki kişiyi etkileme amaçlı ve size karşı sevgi duyması için yapılır.Etkilemek istediğiniz kişinin bir fotoğrafını alın ve dört raptiyenin yardımıyla yatağınızın başucuna asın. Resmin açısına dikkat edin! Resimdeki yüz size dönük olmalı ve ek olarak şunuda belirtelim bu işlemi uyguladığınız yatakta sizden başkası yatmazsa iyi olur, çünkü gerçekten etkili bir büyüdür.. Bu büyü sayesinde resmini kullandığınız kişinin zihnini sürekli meşgul edeceksiniz. Hani bir söz vardır nereye baksam onu görüyorum onu sürekli görmeye hazır olun…

Erkek ve Kadın İçin Sevgi Büyüsü

Bu işlem vefk ilmi ile hazırlanır ve oldukça etkilidir.Sevdiği kişiye karşı kendini sevdirmek ona güzel gözükmek sevgi ve muhabbet amacı ile medyumlar tarafından yapılır.İstenilenin talep eden kişiye aşırı bağlılık sevip bağlanması amaçlanır.

Sevgi Büyüsü Nasıl Bozulur

Sevgi büyüsünü bozmak Öncelikle hoca olan Medyuma başvurulur ve Onlardan yardımlar alınır.Sevgi büyüsünü bozma için tamamen ters uygulamalar yapılmaktadır.

Büyü ve sihir bozmak için ihtiyacınız olan duadır.Önce 2 rekat Allah rizasi icin namaz kilin hasil olan sevabini resulü ekremin ve ehlibeytinin ruhuna hibe edin.Sonra 2 rekat niyetiniz icin namaz kilin.Yarrabi bana bütün sihirbazlardan büyücülerden cin ve cincilerden gelen bütün rahatsizligimdan kurtulmam icin Eyüp as sihat ve sifa verdigin gibi benide sihat ve afiyetime kasvustur vs… Daha sonra bir kap su alin niyetinizi geriye suyun üstüne söyleyin suya varsa biraz zem zem yoksa biraz deniz suyu o da yoksa biraz normal tuz karistirin agziniz suya getirip yasini okumaya baslayin birinci mübini okuduktan sonra 7 ayetel kürsi sonra yasini biraktiginiz yerden okumaya devam edin 2 mübini okuduktan sonra 7 felak 3 mübini okuduktan sonra 7 nas 4 mübini okuduktan sonra 7 inşirah 5 mübini okuduktan sonra 7 ihlas 6 mübini okuduktan sonra 7 fatiha 7 mübini okuduktan sonra 7 amenerresulü okuyup yasini okumasini bitirin okuduklarinizi önden suya sonrada üstünüze üfleyin besmele ile 3 veya yedi yudum için elinizi yüzünüzü yikayin kollarinizi omuzlariniza kadar yikayin.Sağ elinizle o sudan kalbinizi ovalayin kafanizı boynunuzu mesleyin kalan suyla evin 4 köşesini ıslatın Evin muhtelif yerlerine okunmuş su serpin.Bu önemli bilgiyi verdikten sonra inşaallah faydasını görürsünüz olaki bir fayda katedmediğinizde bize ulaşın Vesselam…

3 YORUMLAR

  1. Hallo sprechen Sie deutsch?

    Merhaba, Almanca konuşuyorum Sadece Almanca konuşabiliyorum ve İnternet’ten bir çevirmen tarafından acilen yardıma ihtiyacım var

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here