Ana sayfa İlimler Vefk ne demektir. Vefk nasıl hazırlanır. Vefk yapılan kişi ne hisseder?

Vefk ne demektir. Vefk nasıl hazırlanır. Vefk yapılan kişi ne hisseder?

0
İletişim

Vefk bir problemin çözüme kavuşması için veyahut bir çıkar ele geçirmek için enerjinin başka bir noktaya transferini olası kılan, en tesirli dua hazırlama şeklidir. Vefk’in kelime manası uygunluğun olması, uyma, uzlaşma, işlerin yolunda gitmesidir. Dini manası ise “tesirli dua” demektir.

Vefk, tevafuk kelimesinden gelir. Tesadüf, rastgele ve önlemsiz olmadır. Tevafuk ise birbirine uygunluk, önceden ayarlanmış olması manasına gelmektedir. Günlük hayatta tesadüf kelimesini çok kullanmamıza karşın, gerçek hayatta tesadüfe yer yoktur. Tevafuk vardır. Yaratılış dahil olmak üzere ve olan olaylar tesadüf değil, tevafuktur.

Vefk yapılan kişi, şayet vefk saatinde ve gününde bitkisel mürekkep ile yazılmış ise; üstündeki ağırlığın kalkmış olduğunu, daha enerjik ve sinirlilik halinin geçtiğini hisseder. 

Vefki yazan ve hazırlayan kişinin ebced hesabı ve havas ilminde ciddi bir şekilde uzman olması gerekmektedir. Vefk yaptırılmaya karar verdiğiniz vakit ilim ehli birine kesinlikle danışmanız gerekmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here